Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Most mit csináljak...

SOS! Most mit csináljak kisfiam ujjával?

Figyelt kérdés
tegnap az apukájával játszótéren volt és és felmászott egy ha oszlopra!leesett és a hüvelykujjában kb 10-12 kisebb szálka van!egész éjjel nem aludt annyira fájt a keze!borogattam!sajnos a párom az eset után nem szedte ki a tüskéket!ma nagyon piros az ujjacskája de hiába próbáltam nem engedi hogy kiszedjem őket!nem lesz ettől baja?nem fog elfertőződni?mit csináljak?
2015. jún. 10. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy begyullad és a keletkezett genny mellett kilöki a szervezete a szálkákat is, vagy nem.

De mindkét eset fájdalmas.

Vagy ti kiszeditek, vagy vigyétek orvoshoz, de benne ne maradjon a szálka.

2015. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha ti nem tudjátok kiszedni a szálkákat, akkor vigyétek mielőbb orvoshoz.


Az SOS-en egyébként gondolkodj el, tegnap történt a dolog, akkor kellett volna cselekedni, azóta eltelt kb. egy nap.

2015. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nyilván nem maradhat benne. Vigyétek orvoshoz. Lehet kap egy zsibbasztó szurit és ki tudják szedni belőle.
2015. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
kedves második!ha nagyon érdekel este 9-kor értem haza!akkor már nem tudtam orvoshoz vinni!éjjel sírt!ma megpróbáltam kiszedni de nem engedte!ja igen és a gyerekorvosunk is csak délután 3-tól rendel ma!szóval nem kell kötekedni!!
2015. jún. 10. 13:17
 5/20 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, de én a múltkor azt csináltam saját ujjamnál amikor nem tudtam kiszedni a szálkát ,hogy tettem rá paradicsomot ,bekötöttem, 2óra múlva leszedtem és már kicsit kilógott a szálka szemöldökcsipesszel simán megtudta fogni és kihúzni.
2015. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Az SOS pont azt jelenti, hogy este kilenckor vagy hajnali kettőkor is be kell vinni a kórházba. De leginkább ki kellett volna szedned neki.


Nem tudom, te mit szóltál volna, ha hajnali kettőkor beindul a szülés, és a férjed visszafekszik aludni, hogy jólvan, majd holnap délben kiírok egy kérdést a GYK-ra, hogy mi legyen veled, aztán valamikor majd elviszlek a kórházba.

2015. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.a bunkó megjegyzéseidet tartsd meg másvalakinek jó.ha neked sem tetszik a kérdésem akkor el lehet húzni a gyakori kérdések oldalról!!nem muszály válaszolni!!
2015. jún. 10. 13:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a muszáJ-t MUSZÁJ j-vel írni!
2015. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

De a helyesírási szótárt muszáJ lenne forgatni.


Ha neked nem engedi, akkor fogj egy mamát/papát/apukát/barátnőt, vagy a gyerekorvost, egyikőtök lefogja, másik kiszedi. Inkább akkor üvöltsön 5 percig, mint később napokig egy elfertőződött ujj miatt.

2015. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán látom, hogy hol voltam bunkó. De inkább te sértődj meg, minthogy elfertőződjön a gyereked ujja.
2015. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!