Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szinte az összes fogam kihullo...

Zsuzsi94 kérdése:

Szinte az összes fogam kihullott ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az álmomba szerepelt az apukám a nővérem és az anyukám is ,alapból nem volt jó álom ,de a vége még rosszabb volt. Először az első fogam kitört 2 is aztán pedig vérzés nélkül elkezdtem a számból kikotorni a kihullott fogaimat,mert tele volt a szám ,és aztán hullottak ki sorba még öklendeztem is. Nagyon megíjedtem. És most meg rossz érzésem van félek,mert azt olvastam,hogy halált jelent ugye nem? Nyugtassatok meg...

2015. aug. 22. 12:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá teszek,hogy álmomba nagyon féltem,hogy az apukámat elveszítem,mert azt akarták anyumék,hogy költözzön el,és sírtam meg kiabáltam....:(
2015. aug. 22. 13:05
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem fájtak a fogaim egyik se (álmomban)
2015. aug. 22. 13:13
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Azt jelenti az álom, hogy meg fogsz halni. Sajnálom, ez a sorsod, nem bírod megváltoztatni, törődj bele.
2015. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Jaja szerintem is megfogsz halni, kiválló előrejelzés, naggyából minden ember meghal.De lehet tévedek.
2015. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Foggal álmodni nemcsak konkrétan halált jelent, hanem más értelemben valaki/valami elvesztését is jelenti.
2015. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ahogy írod is, hogy féltél, hogy apukádat elveszted. Talán igazából is van valami gond, amiért lehet, hogy apukád elköltözik?
2015. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,rohadt kedves vagy...minek írsz ide,ha nem tudsz normálisan válaszolni?!!
2015. aug. 22. 14:01
 8/16 A kérdező kommentje:
Össze-vissza írtok ,de valóban mi az igazság? Van itt olyan,aki valóban ért is hozzá?
2015. aug. 22. 14:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Az álmoknak mindig van jelentősége.

De nem hinném, hogy mindig a legrosszabra kell gondolni.

Szomorú álom, de nekem is és minden más embernek volt hasonló vagy rosszabb álma.

Ez személyre szabott, hogy ki hogy éli meg.:)

Ne vedd komolyan.

2015. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ó ilyen foghullós álmom nekem is volt. Pár napra rá elkezdett fájni a fogam.
2015. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!