Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nekem is van egy elég valószínű felvetésem, de érdekel mások véleménye is. Aki úgy gondolja, hogy az álmoknak nincs jelentősége, annak úgyse olvasom végig a válaszát, szóval feleslegesen koptatná a billentyűzetét. 13/L

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik, hogy egy kocsi jobb oldali hátsó ülésén ülök, már felnőtt nőként (olyan alakkal, amilyet nagyon szeretnék), ablakon kinéztem: Japánban voltam. Egy japán férfi vezette. Mellettem ült a nővérem (gondolom a férfi az ő férje volt), akinek akkortájt fojt el a magzatvize. Nyilván a kórházba tartottunk. Erős fájdalmai lehettek, kalimpált is, és véletlenül letépte a felsőm. Az álom következő részében már otthon voltunk (nem a jelenlegi otthonunkban, hanem egy teljesen újban, ott Japánban) és már a baba is több hónapos volt. A nővéremmel arról beszélgettünk (Japánul), hogy milyen szépen lefogyott a szülés óta, és már majdnem olyan lapos a hasa, mint a terhessége előtt (igazából is elég vékony). A beszélgetésben részt vett egy nagyon bájos, szintén japán származású, nagyjából velem egyidős ifjú hölgy is, akire úgy következtetek, hogy az én barátnőm/jegyesem/feleségem lehetett.


Nyilván azért álmodtam ezt, mert ilyen jövőt akarok elérni. (Nem is az ,,akarok'' kifejezés illik ide, inkább az, hogy ilyen életem lesz!) Amit nem értek, az a pólóm letépése.



2015. aug. 31. 08:48
 1/8 A kérdező kommentje:

folyt*

Bocsánat, elírtam.

2015. aug. 31. 08:50
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egy tiszta, fehér bútoros szobában voltunk a végén, hatalmas ablakokkal. A japán lánynak rövid barna haja volt.
2015. aug. 31. 08:53
 3/8 Legoman ***** válasza:

Ha ilyen jövőt akarsz elérni, akkor lehet.


Én azt hoztam ki még ebből, hogy ne úgy járj, kelj a világban, hogy mindent figyelmen kívül hagysz, mert elsuhansz életed, és boldog események mellett. Hallgass végig másokat is, és segíts nekik, ha megkérnek rá.

2015. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én segítek másoknak. Én magam viszont utálom, ha valaki segíteni akar nekem. Valamiért úgy érzem ettől, hogy nem hiszik, hogy egyedül is meg tudom csinálni, és én mindig magam csinálom a dolgaimat, hogy minden olyan legyen, mint ahogy én akarom.
2015. aug. 31. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Kocsi (gondolom autó nem lovaskocsi)

A dolgaidat a saját kezedben szereted tartani.


Japán

- Egyszerre több holmid, berendezésed, tv, rádió, magnó, stb. megy tönkre.


Japán ember

- Sportoló álmában: vereségtől tartasz. Különben: kimerültség.


Kórház

Legtöbbször a betegségtől való félelem jele; halogatott elintéznivaló, amellyel magadnak tartozol; saját magad háttérbe szorítása más, fontosabbnak vélt dolgok miatt.


Kisbaba

Szomorúság, kiszolgáltatott helyzet.

Fiatal lány álmában, akinek még nincs gyermeke: tudat alatti vágyakozás a gyermekre. Idegen csecsemőt találni: egy régen elkövetett hibád emléke.


Szülés

- Általában: ötletesség.


Mellesleg nem tudhatod milyen jövéd lesz. Sosem tudhatjuk mit tartogat számunkra a jövő...

2015. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én tudom. -_-" Én a kezemben tartom a jövőmet.
2015. aug. 31. 11:26
 7/8 Duenna ***** válasza:
Az álmoknak van jelentőségük, de nem mindegyiknek. Van, amikor teljesen zagyvaságokat álmodunk, ilyenkor a megtörtént események, és a vágyott álmodozások keverednek az álomban. Akkor van valóban mondanivalója egy álomnak, ha arra tisztán emlékszünk még több nappal az álmodás után is. Az álmok megfejtését inkább az álmodó tudja a legjobban, mert az álmok személyesek, csak annak a személynek szól, aki álmodik. A letépett pólós álom nem ugyanazt jelenti az egyik személynek, mint a másiknak, ha a másik személy is egy letépett pólóval álmodik. Tehát, hogy mit jelent egy álom, azt valójában csak az álmodó tudja megfejteni. Ha nem tudja megfejteni, akkor nincs annyi bölcsessége és tapasztalata, hogy megfejthesse.
2015. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De hát én szó szerint leírtam, hogy fejtettem meg. Csak érdekelt volna mások véleménye. Nem vagyok hülye.00I00
2015. aug. 31. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!