Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már két napja egy szőke...

Jackoli kérdése:

Már két napja egy szőke lányról álmodok! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ma van a második nap egyhuzamban mikor megint a szőke lányról álmodok. Az első álmomból csak az arcára emlékszem meg hogy milyen kedvesnek és aranyosnak tűnt.Most éjszaka vagyis hajnalban megint róla álmodtam, most viszont mindenre emlékszem.Álmomban nyaralni mentünk egy folyópartra és ö is ott volt de már akkor úgy hogy a barátnőm volt. A nevét ha kérdeztem soha nem mondta el csak hogy hova valósi. Mikor felébredtem pedig olyan érzésem volt mintha valaki hiányozna valaki eltűnt volna az életemből.

Most is miközben ezt írom olyan érzésem van hogy valami nagyon fontosat elveszítettem azzal hogy felkeltem.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


(a lány úgy 18-19 éves)


F/17



2015. aug. 29. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok álom fejtő de én úgy gondolom megérné elmenni egyszer abba a városba amit a lány mondott discoba vagy csak csavarogni egyet (amennyiben lehetséges hogy elmenny oda)
2015. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eltudok oda menni mert ott dolgozok de nagyon nem szoktam mászkálni ott csak dolgozni megyek és jövök.
2015. aug. 29. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig így szinte kötelező. Menj el oda, és fogadjunk, hogy egyszer találkozol a lánnyal. :) Drukkolok neked.
2015. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyet étek az előtem lévőknek :) írd le mitörtént
2015. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!