Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ikertestvérem (lány) minden...

Sziszkó4 kérdése:

Ikertestvérem (lány) minden éjjel démonnal álmodik! Nem értjük mi lehet ez! Hátha itt választ találok! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Gyógyszert nem szed, horror filmeket nem néz és az élete sem igazán mondható stresszesnek!Vallásosak vagyunk olyan szinten hogy amikor van időnk vasárnap templomba megyünk, elalvás előtt imádkozunk!

Az álmaiban a démon nem engedi a szeretteihez vagy épp a szeretteit szállja meg! De a lényeg, hogy a démon legyen az bármilyen féle álom, mindig jelen van az álmaiban!



#álomfejtés #démon #Démoni álmok
2015. szept. 5. 17:17
 1/5 anonim válasza:
29%
Nekem is volt ilyen ismerősöm, akinél démon volt meg ilyenek. Ő is kereszténynek mondta magát, mint ahogy te mondod. Imádkozott, ahogy az ikertestvéred. De az a baj, hogy ez mit sem ér, mert nem hisz Istenben. Lehet hogy vallásosnak mondjátok magatokat, de ha ilyen van az életetekben, akkor valamit nagyon rosszul csináltok. Úgy imádkozzatok, hogy hittel, de tényleg. Ne betanult imádságot mondjatok, hanem a saját szavatokkal megalkotott mondatokat. És hogyha hisz Jézusban, és hiszi, hogy ő meg tudja szabadítani ettől, és őszintén kéri, hogy szabadítsa meg őt, akkor 100%-ig biztos vagyok, hogy többet nem lesznek ilyen álmai. Mert valószínűnek tartom, hogy katolikusok vagytok. Ők betanult imádságot mondanak, ami semmire sem jó. Csak formalitás tulajdonképpen szerintem. Ha nem tudja, hogy mit mondjon, akkor csak gondoljon arra, mintha az édesapjától kérne segítséget. És te is imádkozz érte! Lehetőleg együtt! Csak ez fog segíteni. Most lehet, hogy kemények tűnök, de csak ez fog beválni. Mehettek akárhova, nem lesz jobb. Higgyetek benne, és meg fog szabadulni! Otthon lefekvés előtt olvassatok bibliát! Ezeket mind érdemes. De hittel! Fogadjátok szívetekbe az Úr Jézust! Csak ez segít.
2015. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért nem kell őket ijesztgetni. Nem szeretnék a vallás értelmeibe belefolyni, de kötve hiszem hogy démon szállta volna meg. Az hogy nem néz horror filmeket egyáltalán nem jelenti hogy nem álmodhat vele. Mint mondtad vallásosak vagytok, és majdnem minden héten végighallgatni egy prédikációt felér egy horror filmmel, nem úgy értem hogy rossz lenne, de a fő téma a gonosz és a jó. Hány évesek vagytok?
2015. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legoman ***** válasza:

Az első válaszoló leírta, mit kell tennetek.

Én nem járok templomba, és nem vagyok megkeresztelkedve, de mégis tudom Isten segítségét kérni, és mégis jobban segít nekem, mint általában azoknak, akik mindennap a templomban vannak.

Szavaid, hit nélkül annyit érnek, mint a száraz kenyér.


Az álomra kitérve a démon szerintem egy olyan tulajdonságát jelzi az álmodónak, amivel a szeretteit szeretné manipulálni, azért, hogy elérje, amit akar.

2015. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A démonok saját félelmeink kivetülései. Ezt próbálja meg megvizsgálni, mi az a dolog, amitől fél a szeretteivel kapcsolatban.
2015. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk, igyekszünk hittel fordulni Istenhez, és együtt is szoktunk mindig imádkozni és nem csak a szimplia ,,betanult szövegeket"!!! Köszönöm a válaszokat, több is hasznosnak bizonyult, igyekszünk megfogadni
2015. szept. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!