Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelet az álmom?

Mit jelet az álmom?

Figyelt kérdés
Az egyik sokszor ismétlődő álmom, hogy szaladok egy réten megbukok(bukfencezve) , s mire újra felülök mindent virágok borítanak és egy csodás fekete csődör (ha jól tudom arab) áll előttem, de nem szembe velem, csak oldalról látom. Figyeli a tájat. Épp sétálnék oda hozzá amikor hirtelen megint megbukok és visszakerülök az előző mezőre. Mit jelent ez az álom? Azt kérem, hogy csak hozzáértő ember válaszoljon. Előre is köszönöm.

2015. szept. 14. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem, mert ha lány vagy, a fekete csődör a férfit jelképezi, akivel a jövőben kapcsolatod lesz. Hogy oldalról közelít és nem egyenesen, az azt jelenti, hogy már most tetzsel neki, de még nem meri kinyilvánítani.

Hogy mennél előre, de bukfencezve visszabuksz a régi, virágos mezőre, jelzi, hogy te szívesen mennél onnan, ahol most vagy, és ezért vannak erőfeszítéseid is, de a környezeted visszatart. A virágok jelzik az örömöket, amiért érdemes ott maradnod. Ha odasétálsz a csődörhöz, de elbuksz, jelzi, hogy a fiú félénk, és ne rohanj ajtóstól neki. Adj időt neki és magadnak.

2015. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úú ezt a választ nagyon köszönöm.... Lány vagyok.... De tényleg... Okos válasz, életemben először kapok normálisat xD KÖSZI!
2015. szept. 16. 20:21
 4/4 A kérdező kommentje:
VÁROK MÁS VÁLASZT IS!:-)
2015. szept. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!