Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meglőttek álmomban, mit...

Meglőttek álmomban, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Álmomban meglőttek a bal oldalamon a medencecsontom felett pár centivel, egy 9mm-essel, de fogalmam sincs hogy ki. Majd miután meglőtt összeestem. Odajött hozzám pár ismeretlen alak és azt ordítozták nekem, hogy ne csukjam be a szemem és maradjak velük. Én nem bírtam tovább és becsuktam, meghaltam. Majd reggel amikor felkeltem iszonyatosan fájt ott ahol meglőttek (biztos nem ütöttem be) és még most is feltudnám idézni a fájdalmat amit éreztem és a lövés pillanatát. Mit jelenthet ez?

2015. szept. 24. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamire ráfeküdtél, vagy valami betegséged van azon a helyen.
2015. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem meg álmomban a jobb vállamon lőttek meg...
2015. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt, hogy meg fogsz halni és a kecskealagútban fogsz énekelni Tomboy-t.
2015. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ÁLLÍTOLAG ha meghalsz álmodban, a valós életedbe valami lezárul. Lezàrsz egy eddigi szakaszt az èletedbe, tovább lépsz ill. Új dolgokba kezdel ami teljesen szokatlan lessz az eddigi életeddel. Az hogy meglőnek ill. Ha le vágják a végtagjaidat, az arra utal hogy soha nem szeretnéd ez át élni ill. Minnél nagyobb a fajdalom annál jobban nem akarod a dolgot...
2015. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!