Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leéltem egy életet az álmomban...

Leéltem egy életet az álmomban és a teljesen végig álmodtam az egészet, nem csak úgy, hogy a felénél felriadtam volna, ez mi volt?

Figyelt kérdés

Ritkán álmodok élethű álmokat. Sokszor vagy valami "se füle se farka" vagy valami olyan álmot, aminek csak a felére emlékszem. Az igazság az,hogy mindig is imádtam alunni és álmodni.Komolyan mondom már fülig érő szájjal kelek ki az ágyból egy fantasztikus álom után.Pl: Volt mikor repültem és a városom meg minden egyéb ismerős hely felett lebegtem,holott tériszonyos vagyok és az álmomban is féltem de valahogy annyira brutál jó volt.Volt mikor a suli tipikus legnépszerűbb lánya voltam és annyira jó érzés volt szépnek lenni,és ezt elis mondtam az álmomban! Valamiért sírni kezdtem örömömben aztán arra ébredtem,hogy..ténleg sírok.

A mostani álmomban pedig egy komplett életet éltem le,rám talált álmaim sráca,akivel már a megismerkedés,a külső,a származása az együtt megélt hülyeségek is kristály tisztán megmaradtak.Komolyan mondom,nem! Soha nem láttam azt a fiút és biztosra tudom,hogy az agyam szűlte,de álmomban tudtam a korát,az ízlését,mindent! Ez hogy lehetséges? Aztán elutaztunk valahová,mindegy a többi már nem lényeg,de megálmodtam a legvégéig! A végénél már azt mondtam az álmomban,hogy ezt tuti lefogom írni ha felkelek.Vélemény,megfejtés?



#álom #valosághű
2015. szept. 14. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös, más is álmodik ragyogókat. :) Örülj neki, szép emlék marad, még ha csak álom is volt.
2015. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néhány kérdés felmerül:Álmodban az éber önmagad voltál, vagy másik személy? Az álomban élt élet milyen környezetben zajlott, jobban mondva milyen korhoz tartozó környezetben? Voltak e az álomban szürreális elemek, mint például repültél, vagy bármi olyan, ami nem eshet meg egyértelműen a való életben? (az átfolyó szakaszok, átugrott időközök nem számítanak)
2015. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az álmomban én,én voltam. A környezetem meg teljesen normális,valami kis városban történt,semmi szokatlan. Nem volt semmi pl: repülés.
2015. szept. 14. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Álmod jelentése: hosszan tartó, pihentető alvás.
2015. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg csak annyit jelent, hogy viszonylag stabil vagy érzelmileg, és a jövőre vonatkozó elvárásaid, és kilátásaid alapján nincs okod túl nagy aggodalomra. Ha ez nem így van, vagy nem így érzed, akkor csak egy nagyon érdekes, és figyelemre méltó álom volt.
2015. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt világháboru közeljövőben, nem valóság.
2015. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mázlis pics
2015. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!