Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmainknak lehet köze a...

Álmainknak lehet köze a valósághoz?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 08:15
 1/3 anonim válasza:

Ritkán de lehet.

Van néhány történetem ezzel kapcsolatban...

De többnyire csak a napi baromságokat élem tovább álmaimban, néha eléggé abszurd formában.

2015. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
engemet mikor kidobott az asszony, sokáig álmodtam még vele. Előtte más nőkkel álmodtam... mostmeg már nem is álmodok semmit. Tehát egyértelműen van.
2015. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:
100%

Az álmainknak annyi köze van a valósághoz hogy a napi szinten (tudatos tudat szintjén) valamilyen formában megéltük. Ezek a történések vagy annak morzsái (emlékfoszlányok,vágyak,gondolatok) lenyomatai leszivárognak és megőrződnek a mély tudatban (tudattalanban). Mikor alszunk a harsány és zajos mindennapi tudat levonul s pihenni tér és akkor teret kap a mély tudatból felszivárogni szándékozó emlékmorzsákból szőtt álomfilm. Abból építkezik ami még foglalkoztat bennünket emlékek,vágyak,átélt élethelyzetek amikre ébren is gondolunk de félretesszük mert kellemetlen.

Logikát keresni az álmainkban szerintem hiú ábránd és csak annyiban érdemes vele foglalkozni hogy esetleg egy-egy akut problémát megoldjuk,lezárjunk magunkban éber állapotban tudatosan.

2015. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!