Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmok befolyásolhatják az...

Az álmok befolyásolhatják az érzéseinket?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel másodjára álmodtam. Mindkettőben együtt voltunk, sőt, az egyikben végig csókolóztunk. Amikor felébredtem, azt kívántam, bár megtörtént volna mindez...pedig eddig csak barátként gondoltam rá. Eddig. Azt vettem észre, hogy vágyódom utána. A minap barátian megölelt és legszívesebben nem engedtem volna el többé. Az álmok óta folyton ő jár a fejemben, hiányzik stb. Valóban lehetséges a fenti, vagy egy teljesen más oka van az érzéseimnek? 14/L
2015. okt. 10. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit pont fordítva van! Az érzéseid befolyáso9lják az álmaid! Te vonzódsz ahhoz a fiúhoz, olyannyira, hogy álmaidban is megjelenik. Nincsen ebben semmi természetellenes, csak az ok-okozati összefüggések mások.
2015. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:

Hát, ez azért érdekes, mert egyrészt igen, az álmok befolyással lehetnek az álmodó napjaira, sőt (néha olyanokat álmodok, hogy egész nap nem megy ki a fejemből, vagy maga az álom nem is rémlik, csak a benne átélt érzelmek kísértenek egész nap). Viszont az álmok a valóságban átélt érzésekből, pillanatokból erednek. Tehát valahol, a tudatod alatt már régebben is vonzódtál a fiúhoz. Csak úgy magától nem jönnek az álmok. Elég egy nagyon apró monumentum is ahhoz, hogy belekerüljön az agyad egy kis részébe, ahonnan éjjel előjön és álmodsz.

Én a múltkor az egyik jó barátnőm párjával álmodtam. Együtt fürödtünk... nagyon bizarr volt az egész, mivel sosem gondoltam a fiúra úgy. Mindig csak egy jófej barátként, aki a barátnőm szerelme. Azóta sem gondolok rá másként egyébként, de azért akkor pár napig kivert a víz, hogy mi a fenének álmodok ilyesmit. Nem is sikerült megfejtenem... pláne, mert előtte hetekig, hónapokig nem is nagyon találkoztam vele/velük...

2015. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű a tudat alatti vonzódás hamarabb alakult ki, mint a tudatos, és ezért hamarabb csapódott le az álmaidban a dolog, mint hogy ébren realizáltad volna. Persze a végeredmény szempontjából így utólag ez már mindegy.
2015. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tölts vele minél több időt, ha jól elvagytok és nem bánt!
2015. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Patrik0077 válasza:

Én úgy gondolom, hogy is-is.

Ezt úgy értem hogy van aki baromságokat álmodik,de van aki

megálmodja érzéseit. Azt, hogy tényleg szereted-e azt csak te tudhatod.

2015. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!