Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet az érzéseinket irányítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az érzéseinket irányítani? Azt mondják az agyban dől el minden.

Figyelt kérdés
Van valaki aki nagyon szeret, mindent megtesz nekem, a világ legcsodálatosabb embere.... szeretem őt, de nem vagyok belé szerelmes, pedig nagyon szeretném hogy az legyek. Mit tegyek?

2015. szept. 11. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet önmagadban nem lehet generálni.
2015. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet irányítani, vagy van vagy nincs. Én rosszul vagyok a spenótfőzeléknek már a szagától is, gyerekkoromban is így volt, azóta sem változott, pedig már túl vagyok a 3. x-en.
2015. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kerdes jo.

Amikor egyszer nehany napra sikerult raereznem, hogy milyen a feltetel nelkuli szeretet, kb. olyan erzes volt, hogy ferfit meg nem szerettem, de nem is erintettem soha.

2015. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard ennyire foggal és körömmel szereti, hanem hagyd, hogy magától menjen, ha megy. Érezd magad jól vele, és ne azon töprengj, hogy vajon szerelmes vagy-e már belé. Van egy olyan mondás, hogy figyelt fazék sosem forr. Én már voltam ilyen helyzetben. A lány annyit agyalt azon, hogy vajon érez-e szerelmet irántam, hogy nem is lett belőle semmi. Ha jól érzed magad vele, akkor legyél vele! Idővel kiderül, van-e jövője a kapcsolatotoknak. Ha nincs, még akkor is jobban jártatok mindketten, hogy esélyt adtatok a dolognak, és nem kell azon agyalni senkinek, hogy mi lett volna, ha...
2015. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok szerelmes a férjembe. Nem is voltam.

Viszont szeretem, imádom. A legjobb társ, barát, szerető, apuka. A másik felem. Senkivel nem volt ilyen jó. Csak vele tudom elképzelni az életemet, az öregkoromat. Több, mint 20 év telt el már így.

2015. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem jó szokásom irányítani őket, de pont az ellentettjét szeretném elérni vele. Ha valakit nagyon megkedvelek akkor általában elképzelek dolgokat. Ilyen például az, hogy megbánt vagy nem jelentek neki semmit(ami lehet így is van), és ezáltal alább hagy a kedvelés amit érzek többnyire.


Szerelemben viszont nem lehet elérni, hogy ne legyél szerelmes csak úgy, meg azt se, hogy az legyél.. Ha nem vonzódsz hozzá testileg akkor nagyon nehezen tud kialakulni a szerelem ott.

2015. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy az ember szerelmes legyen, először önmagával kell rendben lennie. Meg kell tudni engedni magunknak ezt az érzést. Általában azok nem mernek elszerelmesedni, akik úgy érzik, hogy ők "nem érdemlik meg", vagy túlságosan félnek, hogy elveszíthetik a másikat. Nekem is nagyon nehezen ment megengedni magamnak az érzéseket, és még mindig tele vagyok bizonytalansággal, félelemmel...

Szóval ha egyébként minden stimmel, megvan a szeretet és a szexuális vágy is, akkor tulajdonképpen csak annyi hiányzik, hogy megengedd magadnak az érzést... Persze ez nem mindig olyan egyszerű.

2015. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!