Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Reggel felebredtem es nemtudta...

Reggel felebredtem es nemtudtam megmozdulni mintha lefagytam volna es erre mintha valaki ram maszott volna en ott kishijan szivinfartust kaptam megsem tudtam kisido utan eltunt es tudtam mozogni felkapcsoltam a villanyt es sehol senkiez mi lehetett?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis volt. Nincs miért aggódni, ha legközelebb előfordul forduljon az orvosához vagy a gyógyszerészéhez.
2015. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem valami misztikus dolog volt, hanem alvásparalízis.

[link]

2015. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus alvásparalízis. Mozgásképtelenség, fenyegető jelenlét észlelése, és valósághű érzékcsalódások. Régen ezt hívták nyomólidércnek, pont azért, amit tapasztaltál. Mostanra viszont a pszichológia, és az idegrendszer pontosabb ismerete igazolta, hogy ez pszichés probléma, nem parapszichológiai. (átkerült a parapszichológiából a pszichológiába)
2015. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
-.- ilyet mondani... ez a tipikus esete a megszállásnak valószínüleg egy szellem van a házatokban és próbál "belédköltözni" ...
2015. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
es akkor ezzel mit tudok kezdeni vagy van miert aggodnom mi okozhatja ?
2015. okt. 12. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elnyomott szorongás, feszültség okozza. Az ilyesmi alvás közben is benne marad az emberben. Elalvás előtt lazító légzőgyakorlatok, különböző pihentető teák, és mindenek előtt a szorongás, és feszültség okának megkeresése segíthet.
2015. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:

csak egy apróság...ha legközelebb megtörténik,képzelj aranyló aurát magad köré, ami megvéd a rajtad ülőtől mint egy pajzs.

és majd kérlek mondd el mi történt.

2015. okt. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!