Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Mi a...

Miért álmodtam ezt? Mi a jelentése? Van közöm ahhoz a lányhoz vagy mi?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk komoly kapcsolatban a barátommal, én 19 éves vagyok, ő pedig 22.


Tudom ki az a lány, akivel a párom 6 éve elveszítette a szüzességét.

Nos azzal a lánnyal álmodtam.

Azt álmodtam, hogy megismerkedtem vele, és utána a barátommal nosztalgiáztak előttem (beszélgettek a régi emlékekről) összejöttek újra.

Ekkor felriadtam, de amikor visszaaludtam, akkor már én voltam az a lány.


Ez milyen álom? Miért álmodtam ezt?



2015. okt. 14. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az , hogy félsz attól hogy elveszíted. Attól , hogy valami újat nem veled fog kipróbálni és neki tetszeni fog annak ellenére , hogy nem veled volt. Igazából az embereknek az álmaik jelentésére magától kell rájönnie , mivel mindenki más , próbálj emlékezni mit éreztél az álmod közbe , pozitív vagy negatív érzelmek ilyesmikre , elevenítsd fel a pillanatokat, az álmaink apró kirakosok amik jól össze vannak kutyulva , de nem mindegyiknek van konkrét jelentése
2015. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az első álomban negatív érzelmeim voltak, de voltak benne kicsit pozitívabbak is.

A másodikban csak pozitív volt.

2015. okt. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!