Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmaimmal tudok hatni az...

Theazombiee kérdése:

Az álmaimmal tudok hatni az emberekre?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, ez nem igaz. Az egyik osztálytársammal álmodtam nagyon sokszor, erre eszébe jutottam és elkezdtünk facebookon beszélgetni. Ez még nem is durva. Most pár napja folyamatosan egy nyáron megismert fiúval álmodtam, hogy meghalt az anyukája és én mentem el hozzájuk vigyázni rá, mert nagyon ki volt. (csak álom, nem halt meg az anyja.)Erre rám írt. Lehet valami összefüggés az álmaim és a valóság között? Lehet, hogy bevonzottam őket?

2015. okt. 14. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A tini lányok szeretnek tini fiúkkal álmodni. Ha folyamatosan álmodsz olyan személyekkel, akiktől várható, hogy írnak ez nem lesz csoda.
2015. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vanezígy! Ezt hívják véletlennek. Ha én minden ilyen apróságon fennakadtam volna, akkor örültek volna nekem itt az oldalon. Véletlen, aztán ennyi. Az álom az, amire alvás közben gondolsz. Kicsit parasztiasan fogalmazva, de a lényeg ugyanaz. Jelentése nincs, maximum annyi lehet, hogy foglalkoztat egy dolog, ezért még álmodban is arra gondolsz. Ennyi a történet. Véletlenek mindig vannak, lesznek, nem kell ilyenekkel foglalkozni. ;)
2015. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rájuk hatsz, hanem magadra. Illetve az álmok kialakulhatnak elnyomott megérzésekből, így a megérzéseid esetlegesen az álmaidon keresztül hatnak rád, mert ébren nem figyelsz rájuk.
2015. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1. -Nem volt várható, hogy írnak. Az osztálytárssal sulin kívül kb egy éve már, hogy beszéltünk. A srácról, mer már rég letettem, hiszen egy hónapig nem keresett.


Semmi köze az álmoknak hozzájuk?

2015. okt. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!