Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg napjegyű, halak aszecen...

Mérleg napjegyű, halak aszecendensű emberekre tényleg nagyon jellemző a dolgok halogatása és a bizonytalanság valamint az önbizalom hiány? A bak holdjeggyel readásul az érzelmeit sem megfelelően tudja kifejezni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.A bak napjegyemmel, ha érzelmeket kell kifejezni, lefagyok.. és a tettekkel tudom éreztetni és érezni is, ha fontos vagyok valakinek.A bakokra nagyon jellemző, h reális, tudatos, de nagyon tud szeretni :)
2015. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eredendő lustaságnak semmi köze hozzá, épp mely csillagok látszanak az égen. De tényleg.
2015. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én akit ismerek Mérleg kolléganőt, nem éppen az önbizalomhiány jellemző rá...nagyképű, szeret nagyokat mondani, és a külseje ellentétben áll azzal,amit képzel magáról....Az aszcendensét viszont nem tudom...

Pár mérleget ismerek,de egyik se bizonytalan,önbizalomhiányos...

2015. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Demo1 válasza:
Én halak vagyok, mérleg az aszcendensem, és borzasztó önbizalom hiányos vagyok
2015. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bizonytalanság nagyon jellemző rám! Mérleg
2015. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!