Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akarhat tőlem?

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Az állmom ugy kezdődik hogy egy hatalmas rózsa ablak elott allok. Látom a csillagos eget. Aztán hirtelen minden elsotetedik es a terdemre esek. Lassan ujra kinyitom a szemem es ott ahol az elobb en ultem ott a marvanykoveken egy fiatal lancravert agyal ul . Hatalmasak a szarnyi es hofeherek sotet barna haja van es szeme. Szomoruan a lancra nez ami szerintem ezustbol vagy vasbol van az angyal a melkasához szoritja a labat es sir majd ram nez. Es ezzel megszunik az allom

#angyal #álomfejtés #csillagos ejszaka #rozsaablak #lancok
2015. okt. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az angyal szerintem vagy teged vagy a tudatallatid jelkepezi,könyv szerint a tudatallatit,a lancok,valamitöl,valakitöl meg akarsz szabadulni.A rozsa a szerelmet,szeretet jelkepezi.Valami teher neked,a szüleid,szerelmed?
2015. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuleim mar regen elvaltak az nem zavar szerelmem sem nagyon van
2015. okt. 17. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a jelenlegi helyzeted nem felel meg, abbol kellene kilepned,mas magyarazatot nem tudok.Esetleg van valakid ,barat ,ismerös,akinek a segitseged kellene?Hatha valaki többet tud segiteni,de lehet ez az alaom is csak egy alom volt,semmit nem jelent.
2015. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Legoman ***** válasza:

Saját álmunk titkára csak mi magunk jöhetünk rá.


De attól megpróbálok segíteni, hátha azáltal beugrik neked valami.

Van benned szeretet és boldogság, de a tengernek is csak a tetejét látod, míg lent a mélyben boldogtalan vagy. Jó szándékod miatt kihasználnak, aminek te nem örülsz, és ezt a szomorúságot akarod leplezni.


Én úgy vélem ezt jelenti az álmod.

2015. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!