Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy egy...

Miért álmodtam azt, hogy egy repülőgépen utazom. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Álmomban egy repülőgépen utaztam (ami lehetetlen, mert sosem fogok egyte sem felülni).

Mindenki meg volt szeppenve. Volt a,kezemben 3 (tarka) tojás és osztogattam azcembereknek, hogy az majd megmutatja, hogy épségben odaérünk-e. A felszálláskor és leszálláskor furcsa pózokban kellett feküdni, hogy a gép ne zuhanjon le.

A párom miatt is aggódtam, mert ő egy másik gépen utazott, de tőlem nem messze. Többször is smseztünk, a gép többször is megállt a levegőben.


Mindenki bepánikolt, amikor a repülőgép egy kukorica és búzatábla felett repült egy kb. fél méterrel.

Találkoztam a párommal a gépen, amelyiken én utaztam (előbb említettem ő másik gépen utazott)


Végül már nem tudom mi volt, mert felkeltem és nem álmodtam tovább.


Mi volt ez az álom? Mit jelenthet?



2015. nov. 5. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha pánik helyzetekben nem uralod magad, akkor neked a veszted lesz és a párod másik vágányon fog utazni. (jó, nem vágány).
2015. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
túl sok szénsavas üditőt iszol szerintem.
2015. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom félnél a repülőgépen és azért..
2015. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon tartasz a repülőktől. Pedig hidd, hogy a legjobb és legszebb dolog ami létezik a világon. :) ne félj tőlük ennyire. És attól sem, hogy majd egyszer talán repülni fogsz és lezuhan.
2015. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!