Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt? Jelenth...

Miért álmodhattam ezt? Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm aki augusztus végén meghalt (Isten nyugasztalja). Osztálytársam is volt és ő nagyon szeretett engem, én is szerettem őt, de nehae kicsit az agyamra ment és ezért kerültem néha.. Ese ezerte nagyon is rosszul érzem magam.. Nem ezt érdemelte volna tőlem...

Egy barátnőm összejött azzal a sráccal aki bejött neki, ezerte haragudtam a csajra nagyon, meg a kapcsolatunk is megváltozott..

Halála óta még sosem álmodtam vele

Na akkor térjünk az álmomra..

Azt álmodtam, hogy ültünk egymás mellett a barátnőimmel. És a halott barátnőm annak a lánynak az ölében ült akiről már meséltem. Ott ült mozdulatlanul, tudtam, hogy csak egy szellem de mégis megtudtam érinteni, de semmit sem csinált csak ült.

A kérdésem az lenne, hogy ez mit jelenthet?

17/L



2015. nov. 11. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, siettem.
2015. nov. 11. 17:58
 2/7 anonim ***** válasza:

"l. És a halott barátnőm annak a lánynak az ölében ült akiről már meséltem."


Ezt nem értem.

2015. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki összejött azzal a sráccal aki bejött neki, mármint a halott barátnőnknek.
2015. nov. 11. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, értem. Elnézésedet kérem szépen.

Azt jelenti, hogy a halott lány szeretné, hogy a másik úgy szeretné a fiút, ahogy ő szerette volna.

Részvétem:(

2015. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a lány rámnézett végig én meg megfogtam a karját és megsimogattam az arcát.. A fiú nem volt benne az álmomban.
2015. nov. 11. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinted mit jelent?

Hogyan halt meg a barátnőd?

2015. nov. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Daganatos volt, de akkor jobban lett.

Bekerült a kórházba, mert bevizesedett a lába, aztán ráment a tüdejére. Az intenzíven a tüdején lévő víz miatt megfulladt és elaludt. :(

/De fájt ezt megint leírni.. :( /

2015. nov. 12. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!