Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ilyet?

Miért álmodhattam ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok.És azt álmodtam,hogy egy barátommal jött össze,nem tudom már,hogy volt,de szerintem úgy,hogy a barátommal ketten mentek el a városba (én is így terveztem volna el a lánnyal) és a barátom meg a lányt ajkon puszilta és szerelmet vallot és a lány meg elfogadta.És álmomba rohadtul rosszul éreztem magam.Amikor felkeltem megkönnyebbültem,de még akkor is tartott ez az érzés.Meg még most is tart egy kicsit. :(

2015. jún. 19. 07:53
 1/7 Legoman ***** válasza:
75%

Nem vagy túlságosan féltékeny, és csak a lányt magadnak szeretnéd. Ha bárki más már a közelébe megy, akkor az rosszul esik?

Mert szerintem ezt mutatta az álom.

2015. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 Pont fordítva. Nézz körül a barátod és a lány háza táján esélyes hogy titokban együtt vannak.
2015. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket ne képzelj az álmod miatt. Ne zabálj éjszakára sokat!
2015. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ettem én sokat,és szerintem nem vagyok féltékeny,csak az rohadtul rosszul esett,hogy a barátommal együtt jár.És 2-es,hogy érted azt,hogy nézzek körül a barátom és a lány háza táján?
2015. jún. 19. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
4 több mint esélyes hogy titokban kapcsolatban vannak(szex)
2015. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leírok egy történetet,ami bizonyítja,hogy a valósgába nem járnak! :)


Szerelmes vagyok egy 14 éves lányba.15 éves fiú vagyok.A múltkor elmentem a lányhoz (szombaton) megkínált pálinkával.

(Ő ajánlotta fel a pálinkát,mert úgy volt,hogy máshol találkozunk,de azt mondta

ha akarunk inni akkor menjünk el hozzá,a szülei is ott voltak és tudták,hogy inni megyünk.)

Koncertre mentünk és 4-en voltunk nála de én érkeztem oda elsőnek,a többiek meg késtek 10-15 percet.

Addig vele meg a családjával elbeszégettünk.Amikor jöttünk a koncertről visszafele,akkor úgy voltam

részeg,hogy jó kedvem volt.(Akkor éreztem az életemben a legjobban magam,és nem ez volt az

első amikor berúgtam,nem csak pálinkát ittam.)Amikor jöttünk visszafele a koncertről

azt mondta,hogy kapaszkodjak belé pedig tudtam menni magamtól is.(Hétfőn derült ki,hogy a többiek is belékapaszkodtak,csak nem

tudom,hogy a lány nekik is mondta-e,hogy belékapaszkodjanak.)Hétfőn meg mentünk fagyizni

és most csak 3-an mentünk.A találkozó helyről késett az egyik,addig egy 15-20 percet beszélgettünk.

Miután már oda került a sor hogy ott voltunk a boltban és mielőtt fizethette volna a

fagyiját én fizettem ki neki,visszaakarta adni de visszautasítottam.És én meg Fb-n írtam neki

,hogy veheti úgy ha akarja,hogy a pálinka ki van fizetve.És Hétfőn meg nem is ittam semmit

és amikor vissza jöttünk csak úgy belékapaszkodtam,de nem tiltakozott

megkérdeztem tőle,hogy zavarta-e azt mondta nem zavarta,még meg is kérdeztem,hogy tuti?

erre azt mondta tuti.Szerdán meg elmentünk "bulizni" (4-en voltunk) és úgy köszönt nekem meg egy barátomnak,hogy megöleletük egymást.

(Persze külön öleletük meg egymást.(Én és a lány,a bárátom és a lány.))És amikor már ott volt az idő,

hogy nekem menni kellet haza,én mondtam a többieknek,hogy maradjatok nyugodtan hazatalálok,miattam,

ne menjetek ti is.És akkor a lány azt mondta,hogy jön ő is.Így elkísértem haza,és úgy váltunk el,hogy megint megöleltük egymást.



Mert ugye ha úgy néznénk,hogy járnak,akkor gondolom a barátom fizette volna a lánynak a fagyit.(És a barátomnál volt pénz.)

2015. jún. 19. 11:29
 7/7 Viven kérdései ***** válasza:
56%
Pálinka???!!!
2015. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!