Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom a halállal?

Miért álmodom a halállal?

Figyelt kérdés

Nagyon pici korom óta csak rémálmaim vannak.Az elmúlt 4 évben kezdett ez elmérgesedni.

Pl; tavaly kezdtem el a 9.osztályt és az ottani programszervezőről kezdtem el álmodni,hogy rákos és meg fog hallni,ez szeptemberbe volt,ezzel a hölggyel igazából semmijen kapcsolatba nem álltam.

Arról álmodtam hogy látom a temetőt ahova eltemetik meg ,azt ahogy meghal.

Néhány hónap múlva kiderült hogy nagyon beteg,rákos,->csakhogy ez már tényleg megtört3nt és most szeptemberbe meghalt.

De ez csak egy példa a nagyon sok közül.

Sajnos ezzel a nénivel mai napig álmodok

Az ő legjobb barátnője az én kolis nevelőtanárnőm volt,3s egyszer mielőtt kiderült hogy beteg meg is kérdeztem tőle,hogy minden rendben van -e vele ,de azt mondta hogy igende mi mást mondott volna hisz ők is azt hitték.

Az a furcsa hogy ,a nevelőtanárnőmről is azt álmodom hogy meg fog hallni.

Kérlek segítsetek mert nagyon megijedtem,mivel nincs olyan éjszaka évek óta ,hogy ne mások vagy magam kegyetlen 3s fájdalmas haláláról álmodtam volna

Remélem érthetően ìrtam le. 16/L


2015. nov. 21. 14:49
 1/8 anonim válasza:

Keress egy szakembert!


A halállal kapcsolatos álmok nem valós halálesemény bekövetkezését jelzik. Ez az álomkép arra figyelmeztet, hogy az álmodó érzései, gondolatai és szándékai veszendőbe mehetnek, ezért élete valamely területén tudatos változtatásra van szükség.

A halálhír arra a személyre hívja fel a figyelmet, akiről ez a szörnyű hír szól. Ha még él az illető, akkor az álmodónak a hozzá való viszonyulásán, a viselkedésén kell változtatnia. Ha régen elhunyt személyről van szó, akkor az az illető valamilyen értelemben segítséget nyújt, tanácsot ad az álmodónak, ahogy az életben is tenné. A halálhír az álomban tehát egy jótétemény. Más esetben jelentheti azt is, hogy az álmodó szomorú hírt fog kapni. Ha álmában ő mondja a rossz hírt, akkor nem túl örvendetes feladattal bízzák meg.

A halálos ítélet azt sugallja, hogy az álmodónak változtatnia kellene az életszemléletén. Ha egy közei hozzátartozóját ítélik halálra, akkor akár az álombeli halálhírnél, a vele kapcsolatos véleményét kell felülbírálnia, és más szemszögből kellene őt megítélnie, mint korábban. A halvaszületés az álomban közelgő baj lehetőségére figyelmeztet.

A halott ember az álomban egy életszakasz végét szimbolizálja, ami az álmodónak gondot okoz, azonban némi támogatással túljuthat rajta. Egy halottat élőnek látni arra utal, hogy az álmodó helyzete valamilyen szempontból jobb, mint ahogy ő azt hiszi.

2015. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. Megálmodom mások halálát, nagyobb életeseményeit. Pár napja fedeztem fel, hogy ha velük töltök egy kis időt, akkor ez a dolog változik. Ha ez megtörtént, nem történnek meg azok az események. egy példa:


Tegnap előtt azt álmodtam, hogy egyik régi barátommal találkozunk, és oda akar futni hozzám, és elüti őt egy kocsi. Tegnap sétálok az utcán egy "kicsi" családi veszekedés után, és tányleg láttam őt. elbújtam a sarkon a ház mögé hogy ne lásson meg. közben ki nézegettem, és tényleg ugyan az a kocsi ment el ott és akkor, amelyik álmomban elütötte. miután az a kocsi elment közelebb sétáltam hozzá, és ráköszöntem. és tényleg oda futott hozzám. DE nem halt meg, mint azt írtam. Ha gondolod írj privátban és ha van facebookod, esetleg skypeod(ehhez mikrofon és/vagy kamera), akkor ott beszélgethetünk ilyenekről, és adhatok pár tippet, vagy mondhatok még példákat, stb.. esetleg te is mesélhetnél ezekről a dolgokról.

(félreértés elkerülése végett: nem azért írtam ezt a végén mert rád akarok mozdulni vagy ilyesmi, hanem azért, mert ez a téma érdekel engem.. Exem is így álmodott meg dolgokat, pl testvére balesetét.)

2015. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mitől jött ez elő bennetek ? Nem rémiszt meg titeket ?


S.

2015. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez engem nagyon megrémiszt és az egyik szobatársamtól megkaptam hogy lehet skizofrén hajlamom van.Nem tudod miért tört3nik ez de nagyon sokszok különlegesnek érzem magam ettől,és ez jó érzéssel tölt el viszont ha belegondolok teljesen nagyon megrémiszt!
2015. nov. 21. 16:59
 5/8 anonim válasza:

ez van velem is...engem igazabol mar nem remiszt meg ,mert teljesen hozza szoktam...mindig megmondom sajnos elore a rosszat es 1. en ks remisztonek talaltam,de mostmar nem

Nekem az a legfontosabb h ,ha rosszat erzek/almodok akk elmondjam valakinek,hogy tudjam,hogyha bekovetkezik nem bemeselem magamnak h en ezt almodtam/ereztem ,hanem tenyleg

Szerintem ezt probald meg te is

2015. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakember .
2015. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ide minek szakember?? Megálmodja azoknak a halálát, akik közel vannak a végéhez... ehhez minek szakember?
2015. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak az a "vicces" ,hogy akkor álodtam meg a 37 éves néni halálát amikor még ő sem tudta hogy beteg és ez biztos!!!
2015. nov. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!