Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rengeteget álmodom a repülésse...

Rengeteget álmodom a repüléssel, hogy repülök! Mért álmodhatom ezt folyton?

Figyelt kérdés
Szinte állandó és természetes hogy repülök az álmaimban. Elég sokszor vannak álmaim, legyen jó legyen rossz az álmom, szinte mindig tudok bennük repülni és repülök is! Szinte már már előre tudom hogy van ez a képességem, és sokszor nem is vagyok tudatában annak hogy álmodom.. Biztos jelenet ez valamit, még ha nem is tudni pontosan mit.. Megkérdeztem jó néhány embert és ők még csak nem is repültek álmukban, és ha igen hm. egyszer kétszer.. mondják! Én meg életem során az álmaim 70-80%-ban repültem már. Sokszor fejest ugrok az erkélyről, ez annyira szürreális érzés! De magabiztosan teszem, mert tudok repülni.

2015. nov. 4. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is kb minden álmomban repülök. Nem tulajdonitok neki kulonleges jelentést, mindenki agya más, az enyémnek ez a furcsasága
2015. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2015. nov. 5. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod rendben van?
2015. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha a 125, 130 jó akkor lehetséges igen.
2015. nov. 9. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!