Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam valamelyik nap hogy van egy volt osztálytársam (fiú 16 éves(legyen Peeta) és azért volt osztálytárs mert idén lettünk 9.-esek)

Vele sétáltam este az utcán és megkérdezte hogy nincs-e kedvem felmenni hozzá. Én mondtam hogy de van és mikor felmentünk fent volt a barátnője. Ezen valamkért megsértődtem és elkezdtem veszekedni Peetaval ezért a barátnője inkább elment (tudta a barátnője hogy barátok vagyunk) a veszekedés durvulni kezdett mert már szidni kezdett engem és mikor megakartam ütni elkapta a kezem és megcsókolt. Aztán bevitt a szobába és gondolom volt köztünk valami de felébredtem mikor bementünk a szobájába.

(15 l)



2015. nov. 25. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Láttad az éhezők viadalát?
2015. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
butus vagy
2015. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felébredtél és a bugyi száraz volt?
2015. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj , ne ilyen kérdéseket tegyél fel , vagy olyan leszel mint az álmodban ( egy ordas nagy k...rva) .
2015. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.Csak a képzeleted jàtszik veled..eleve nem mész fel a lakàsàra akinek nője van -nem akarsz te màsodik lenni..akàrmilyen szépen is nézhet az a volt osztàlytàrs..


2.a baràtnője tudott mindent eggyütt szivattak téged..beakartak dobni harmadiknak :)


3.a sràcnak csak àlbaràtnő volt a csaj hogy féltékeny legyél hisz a tiltott gyümölcs mindig jobb


4.nagy jàtékos vagy béla..de màr tovàbbléptem.."nem vagyok haragtartó" ..én viszont nehezen bocsàjtok meg..làsd a hazudozo tégla apàm vagy bb t..ennyi..

Jo mindig az egyenruhàs mögött parkolni hogy az is emlékeztessen designe :) néha benézek mit tr@llkodsz itt..ez megy oda vissza..😙

Légy rossz a jokkal mindig kib@ sznak..

2015. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah igen hasznàltam a haverod dezodorjàt elmondjam neki?

Izzados elmondjam neki??

Nem nem gurult el a gyogyszerem csak nem müködik a struccpolitikàm vagy mim..ha a fejem homokba dugom akkor azt gondolom nem kukkolsz..zakkantà tettél..lehet vkit utàlni szeretni egyszerre??kabd be utàllak téged is 😭

2015. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!