Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Nagyon...

Mit jelent ez az álom? Nagyon aggódok.

Figyelt kérdés

Egy-két hete azt álmodtam, hogy apukámnak már csak kevés ideje van hátra, de ezt ő maga nem tudta, mi viazond mind tudtuk(anya, testvéreim, én), és múlt éjjel azt álmodtam, hogy mikor megérkeztem az iakolából anya sírva közölte velem, hogy apa meghalt,majd nem sokkal később apukám éppen és Egészségesen haza jött.


Mit jelent ez az álom? Úgy félek, hogy valami történik apukámmal.



2015. nov. 27. 15:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérem senki ne írja le, hogy én milyen hülye vagyok, inkább olyanok válaszoljanak akik értenek az álomfejtéshez. Értem, hogy van aki annyira unatkozik, hogy másokat cseszeget online, de én komolyan tettem fel a kérdést, és legalább ilyen komoly válaszokat várok.
2015. nov. 27. 15:54
 2/10 anonim válasza:

Valószínűleg keveset találkozol apukáddal, vagy ilyesmi.Többször szervezzetek apu-kölyök programokat (bocs ha netán nem vagy már gyerek :D), meg családi kirándulást.

Remélem segítettem :DD

2015. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig sok időt töltünk együtt, az egész család.
2015. nov. 27. 16:19
 4/10 anonim válasza:
Félsz tőle, hogy esetleg apukádnak van valami betegsége? gyakran gondolsz ilyesmire, hogy esetleg meghalnak a szüleid?
2015. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Legoman ***** válasza:

Szerintem ezt jelenti:

Félsz attól, hogy elvész minden majd, amiben hittél, és ami jó volt neked az életben, de mindez nem igaz. Igaz, hogy a múltad lezárult, és egy olyan időszak volt az életedben, amit nem akarsz elengedni, de egy sokkal jobb és örömtelibb időszak fog bekövetkezni az életedben. :)


Bízom benne, hogy jól fejtettem meg, és tényleg ez fog bekövetkezni nálad. :D

2015. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tényleg elég sokat aggódok, de ez az egész családunkra vonatkozik, és ezért nem értem, hogy a többiekről miért nem álmodok hasonlót.
2015. nov. 27. 21:36
 7/10 Legoman ***** válasza:
Mert az álmodban az apa szimbolizálhatja a reményt, hitet és a biztonsázot.
2015. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Legoman ***** válasza:
*biztonságot
2015. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A PÁSZTOR válasza:

Nem írod a korod.? Szerintem is változás lesz az életedben. Most válsz önálló személyiséggé és elszakadsz a család biztonságot jelentő közegéből. Az hogy édesapád az álmon alanya azt jelentheti, hogy a család döntési és anyagi területei amelyektől először megválsz, később az érzelmi területek jönnek majd azt esetleg édesanyád szimbolizálná.

Nem kell félned Isten nem azt üzeni, hogy baj lesz, hanem egy nagy változásra figyelmeztet, ez azonban nagyon pozitív is lehet, csak jól kell reagálnod.

2015. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. Köszönöm! :)
2015. nov. 30. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!