Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez vajon mit jelenthet?

Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ma reggel miután a párom elment dolgozni vissza aludtam s a következő történt.

Azt álmodtam h egy kòrházban vagyok (nem tudom miért mentem oda) és hogy egy injekciót akarnak nekem beadni amitől soha nem lehet kisbabám.(azt sem tudom honnan tudom h ez az az injekció) Menekültem az orvosok és az ápolòk elől...és álmomban rádöbbentem hogy csak álmodom. De nem tudtam felébredni. Aztán az álmomban csipogott a telefonom,az anyukám írt üzenetet...és felébredtem hogy csipog a telefonom,elmentem érte és az anyukám írt....

Egész nap ezen jár az eszem.

Mi lehet ez s miért?!



2015. nov. 27. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szeretnél gyereket, legalábbis a párodtól biztos nem.
2015. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy nem :) nagyon is!
2015. nov. 27. 19:15
 3/5 anonim válasza:
Hát akkor lehet az hogy lesz gyereketek de nem egészséges ez miatt el akarjátok vetni. Nem tudom nem akarok vészmadár lenni de nekem ez jött le belőle.
2015. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.Lehetséges, hogy valami okból tényleg nem lehet gyereked és csak erre akarja felhívni a figyelmed az álom.Szerintem érdekes lehetne, ha kivizsgáltatnád magad.

2.Ettől függetlenül, jó ha az ilyen álmokból tényleg próbálsz felkelni és nem hagyod, hogy bármit is csináljanak veled.(Megfigyelés alapján javaslom).

2015. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De hogy lehet magamtòl felébredni? Van erre valami mòdszer?
2015. dec. 3. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!