Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy gyorsan futok a legjobb barátommal egy sötét erdőben. Igazából boldognak éreztem magam mikor ránéztem de éreztem hogy valami rossz dolog elöl futunk ami majd utolér. Érezni szoktam hogy engem néz,sőt inkább méreget de mikor ránézek mosolyogni kezd. Majd annyit veszek észre hogy beleestem egy nagy gödörbe ami kezd megtelni vizzel és az LB-m nem akar kihúzni, de oda jön egy srác,akibe már 2 éve szerelmes vagyok de ő nem tudja mert nem szeretném elmondani neki olyan rossz dolgokat tudtam meg róla. Kihúz engem majd az LB-m hasba rúg és neki áll fujtogatni amire felébredek és köhögök meg fulldoklom mire apukám elsírja magát mert nem jutok levegőhöz és a meghalt kiskutyám meg felugrik mellém az ágyra amitől jobban leszek és átakarom ölelni az apukámat mire az egész szoba poros meg hűvös lesz és itt elkap a sírás mert tudtam hogy apu már régen meghalt. (Ez is álom volt)

kérlek normális hozzászólások jöjjenek:)



2015. nov. 27. 15:51
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nagy jelentősége nincs az álomnak.Inkább szerintem hiányoznak neked akiket szeretsz.
2015. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sötét erdő=rossz körülmények, megpróbáltatások

boldogság=ura leszel a helyzetnek

valami rossz=rossz előérzet

méreget téged, mosolyog=szinjátszás, hamisság, hamis remények

nagy gödör=kudarc viz=érzelmek

srác=hirtelen megérzés, különös gondolatok

hasba rúg és fojtogat=tagadás, hitetlenség, félelem, szenvedés lényegében tévelygés, valamit rosszul ismersz, előitéletesség vagy felületesség

apud elsirja magát=komoly lelkiismeretfurdalás, szomorúság

nem jutsz levegőhöz=szenvedés

meghalt kiskutya=remény

szoba poros és hüvös=hidegség, önmegtartoztatás, csalódás de nyugalom is

sirás=őszinteség, belső megbocsátás

2015. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem nincs nagy valószinűsége annak hogy jelent valamit.Szerintem csak annyi hogy tudatalatt nem bízol annyira az LB-ben de reménykedsz hogy össze tudsz jönni még azzal a fiúval mi rosszakat tett hogy ennyire elpártoltál tőle ha akarod ird meg privátban vagy ne ha nem akarod
2015. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!