Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent világvégével álmodni?

Mit jelent világvégével álmodni?

Figyelt kérdés

úgy volt hogy a barátnőimmel voltunk a városban erre mindenki felfigyel egy hatalmas meteoritra.. az becsapódott és pér másodpercre rá a beton mindenhol kezdett megrepedni mi meg futottunk arra a helyre ahol valójában lakunk de ez nem sikerült. namost. a városnak álmomban volt egy jellegzetes cipő alakú beton épülete,ami a szemünk láttára omlott össze. bementünk oda.egy csomó ember volt bent,és hirtelen átalakult egy plázává. volt egy tv amin azt mondta a híradó,hogy ha a szeretteinket szeretnénk elérni,akkor hívjuk az 55555 számot.(azthiszem ez volt) aztán futottam a reptérre ami afrikába visz,vártam h anya és apa jöjjön ki onnan de nemjöttek. aztán hirtelen afrikában voltam és egy vulkánba becsapódott egy másik meteorit. erre a láva elkezdett folyni és ottvoltak akkor már apáék velem.. ez a furcsa álom mit jelenthet? előre is köszi a válaszokat


13/L



2015. dec. 5. 09:55
 1/4 anonim válasza:
35%

Meg fogsz halni hamarosan!


Sajnálom,pedig olyan fiatal vagy még. :(


Anna,a tisztán érző.

2015. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A google-val rákerestem, s meglepő de nem is ritka a világvégéről álmodni:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__3853299-..

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__933644-v..

Egyszer katasztrófáról álmodtam, benne az emberek tehervagonokon ültek és gázálarcban és vegyvédelmi felszerelésben voltak és a félelemtől meg voltak dermedve. Az álom után nemsokára nyilvánosságra hozták hogy felrobbant a csernobili atomerőmű.

Egyszer meg azt álmodtam hogy az emberek rabszolgaként vonulnak be a gyárakba, mint amelyik országot gyarmati sorsba döntötték. Nemsokára megértettem ezt az álmomat is, mert jött a rendszerváltás és multik telepedtek ide valamint az emberek tényleg gazdagoknak robotolnak.

2015. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tényleg meg fogok halni?:cc
2015. dec. 6. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Na találtam valamit hogy az apokalipszisről álmodni mit jelent, itt a nyolcadik:

[link]

Tehát nagy stresszben élhetsz valami miatt. Valamint kiszolgáltatott lehetsz. Ennyi, és nem fogsz meghalni.

2015. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!