Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halállal álmodni?

Szaszaaaaaaaaa kérdése:

Mit jelent halállal álmodni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy valahol vagyok ahol van egy tenger/óceán nem tudom mellette pedigy egy város...és a tenger vagy az óceán kiönt...hatalmas hullámok jöttek és döntötték össze a házakat...az emberek haltak meg....én lefekudtem a földre gondolván hogy ugyis meghalok...és elért oda is a hullám...a nagy ház vagy nem is tudom ilyen vasból volt valami több 10 méteres állvány elkezdett összeomlani...és ráesett a nyakamra rettentően fájt de csak egy pillanatra majd meghaltam...aztán felpattan a szemem és összerezzentem felébredtem fura volt
2015. nov. 26. 11:21
 1/1 anonim válasza:

Nézd meg az álmoskönyvet, hogy mit írnak, mit jelent ez? Már ha hiszel benne. A neten is fent vannak ezek az álomfejtések, keress rá, ha gondolod.

Ha racionális (pszichológiai) oldalról közelítem, akkor lehetséges, hogy van az életedben valami megoldandó feladatod, amit talán halogatsz is egy ideje, mert félsz, hogy nem fogsz boldogulni vele. A megálmodott halál ez esetben a sikertelen feladat miatti kudarcot szimbolizálja.

2015. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!