Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halálosan félek a bohócoktól....

Halálosan félek a bohócoktól. Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom hová tenni, de valamiért nagyon félek a bohócoktól, mondhatni bohóc fóbiában szenvedek. Régen nem féltem tőlük, és semmi ilyesmi úgymond trauma sem ért engem, amiért félnem kéne. De valamiért gyakran álmodok bohócokkal és mondhatni nem éppen kellemes körülmények között. :D Egyszer például láttam előben egy bohócot és halálra rémültem szó szerint megdermedtem, közben kérdezgettek kérdezgettek, de pár másodpercig válaszolni sem tudtam. Nem mintha ijedős fajta lennék. Ez elég kellemetlen helyzet, amiről nem szívesen beszélek normál körülmények között, de az neten bátorkodom feltenni a kérdést, mert legalább nem ismerős arcok nevetnek ki. :D

2015. dec. 9. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg az AHS 4. évadát akkor kigyógyulsz
2015. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nem láttam az Amerikai Horror Story-t, de nem hiszem, hogy az lenne a gyógymód, viszont azt sem gondoltam, hogy kielégítő választ fogok kapni. De legalább kiadtam magamból. Innentől csak annyit tudok tenni, hogy kerülöm a veszélyes bohócokat és a titkomat a sírba viszem. Ellenséges személyek kezében ez a tudás veszélyes fegyver lehet ellenem. :'D
2015. dec. 9. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Nincs mitől félni ő mindig veled lesz [link]
2015. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. az egész cirkusz kultúra nem túl szimpatikus, bohócokkal együtt, filmekben pedig több szemét bohóc van, mint jófej. Nem szoktam álmomban negatív dolgokon agyalni, de ha mondjuk álmomban a Batman Jokere üldözne lángszóróval, attól én is beparáznék.
2015. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolj úgy rájuk ahogy kell... tehát hogy a bohócok csak agyonsminkelt hétköznapi emberek... főleg férfiak. Ez inkább nevetséges így, nem ijesztő.
2015. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Általában mindig logikusan gondolkodom, de ez fóbia felülkerekedik rajtam. Viszont szerintem sokan logikától függetlenül mindenki fél valamitől. Például megnézel egy horror filmet, és bár tudod, hogy az csak egy film mégis ijesztő a számodra. De mondjuk az ilyen fajta félelem érthető, viszont az enyém nem logikus. Érdekes módon a Batman-ben szereplő Joker figura nem ijesztő a számomra, talán még egy kicsit szimpatikus is. Engem konkrétan a maga a teljesen bohóc figura rémít meg.
2015. dec. 9. 19:48
 7/11 Ozmium42 ***** válasza:
Egy teória szerint azért viszonylag gyakori félelem a bohócoktól való félelem, mert evolúciósan berögzült, hogy az ellenséges törzs harcosai voltak szokatlan módon kifestve.
2015. dec. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a gésák-tól is félhetnék, de nem. Engem konkrétan a bohóc figura rémiszt meg. Másodpercekig vagy percekig, mintha megdermednék, pedig egy objektív ember vagyok, és valahol szégyellem is, hogy félek ilyen butaságtól. Úgy rémlik régen nem féltem tőlük, vagy mondjuk úgy, hogy nem emlékszem, így nem nagyon tudom mire vélni ezt.
2015. dec. 10. 11:42
 9/11 akarkizoltan56 ***** válasza:

nem kell félni tölük

a politikusok meg autosok 95 % -a az.

:)

2015. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 könyvmoly18 válasza:
Azt jelenti hogy félsz a bohócoktól.
2015. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!