Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen értéktől van a halálosa...

Milyen értéktől van a halálosan magas vércukorszint?

Figyelt kérdés
Cukorbeteg vagyok és inzulinpumpát használok. Az előző napokban nagyon magasak voltak a vércukraim: mindig 12-23 közöttiek. Tegnap este 15,8-at mértem,erre beadtam 5 egységet. Ma reggel pedig 17,8-at mértem. Úgyhogy kicseréltem a kanült. 10 órakor visszamértem és 22,5 volt. Itt már sokkot kaptam és a tartályt is kicseréltem. (a tartályban nincs buborêk). Aztán beadtam 7,75 E inzulint. Egy óra múlva megint mértem és 21,6 volt. Erre már nem mertem inzulint adni,mert rengeteg aktív inzulinom van. 14L

2015. okt. 18. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet! Most!
2015. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elismerem, korodhoz képest magas..

...de a lényeget nem írtad, hogy mikor magas? állandóan, vagy étkzés előtt, után? az sem mindegy mit eszel, mennyit?..

Tudom, hogy tudod, mi az a diéta, de ha megosztanád a mérések előtti étkezésed részleteit..talán abban lehet valami. vagy milyen kondiban vagy, jó-e a hangulatod? (ez utóbbi hülye kérdés)

látom az adagolásban profi vagy, de mégis valahol apró hiba lehet.

2015. okt. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Facebookon vannak diabos csoportok, ott szivesen segitenek. Ha erdekel, elkuldom a linkeket.
2015. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én anno 23 éve 5 évesen 66.8 mmol/l eredménnyel kerültem kórházba mikor diagnosztizálták, még mindig élek :) Figyelj oda magadra!
2017. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!