Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt, hogy...

Miért álmodom azt, hogy elveszítem a fogamat?

Figyelt kérdés
Szabályosan érzem a nyelvemmel álmomban a fogam helyét. A hátsó és az elülső fogaimat egyaránt el szoktam veszíteni. Volt olyan is, hogy magamnak távolítottam el.. Mi lehet az oka?

#álom #félelem #Fog elvesztése
2015. dec. 9. 22:21
 1/6 anonim válasza:

Erre enis kivancsi lennek, megszamolhatatlanul sokszor almodtam mar ezzel....szornyu erzes

Enis erzem h mozog

Es van h felkelek ejjel es akk is ugy erzem

Aztan persze reggel semmi nyoma


21/L

2015. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de én is rengetegszer álmodtam ilyet. Nekem alapvetően rosszak voltak mindig is a fogaim, vagyonokat hagytam ott a fogorvosaimnál... Álmomban tipikusan szétolvadtak a fogaim. Brrr.
2015. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azért, mert félsz, hogy elveszíted. Nekem legalább is emiatt van, hogy sokszor álmodom róla...
2015. dec. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Acvarius válasza:

Elore lejegyzem: nem ertek az alomfejteshez.

Nem lehet, hogy koran fogsz megoregedni?

2015. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fog elvesztéséről álmodni azt jelenti hogy valaki meg fog halni.
2015. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jaj ne ijesztesd már ilyenekkel kedves utolsó.

Egyszerűen csak egy belső félelmed és ennyi. Nem kell messzemenő következtetéseket levonni az álmokból. Én álmodtam már olyan, hogy egy grizzly medve meg akart dobni egy döglött menyéttel. na ez vajon mit jelenthetett??


Semmit az ég világon. Ezt álmodtam és kész. Szokott hülyéket álmodni az ember mindenféle indok nélkül.

2015. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!