Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma éjjel Istennel álmodtam....

Ma éjjel Istennel álmodtam. Segitenétek kérlek?

Figyelt kérdés
Hálás lennék a segitsegert, hogy mit jelenthet ez az álom..Eloszor is álmomban egy liftben voltam.. Megnyomtam a masodik emeletre vezető gombot, amikor kinyilt az ajtó csak egy sötèt árnyékot láttam.. Nagyon nyomasztó érzés fogott el.. Aztán hirtelen elkezdtem zuhanni a liftel, kapkodtam a levegőt, borzalmasan félelmetes érzés volt.. Aztan nagy fehér fényességet láttam.. Majd előttem állt Isten.. Nem a kinézetéből tudtam, hogy ő az hanem éreztem.. Egyébként emberi alakot öltött.. Körülötte hatalmas fényesség volt.. Megnyugtató érzés volt.. Végtelen boldogságot éreztem.. Aztán hozzám szólt és mondta, hogy semmi baj, nekem még dolgom van itt lent.. Majd egy ajtóra mutatott amin én beléptem és felébredtem.. Borzalmasan mély nyomot hagyott bennem ez az alom.. Szerintetek?
2015. dec. 11. 16:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
89%
Egyértelmű. Meg fogsz halni hamarosan,de előtte van egy fontos,függőben lévő ügyed. Sajnállak. :(
2015. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, de nem hinnem, hogy meg fogok halni, mivel azt mondta nagyon sok dolog var meg ram idelent..:o
2015. dec. 11. 16:45
 3/13 anonim válasza:
89%
Pedig sajna igen. Amint lezártad azokat a dolgokat,persze ez nem éveket jelent!
2015. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Tinektek igy kettőtöknek is sok eszetek van...
2015. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Legoman ***** válasza:
91%
Soha nem leszel, és nem is vagy egyedül. Ezt ne felejtsd el! :)
2015. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig meg fogsz halni, csak addigra már öreg leszel és ráncos, nos utána pedig beköltözhetsz az égi paradicsomába. Gyakorlatilag ez az álom annyit jelent, hogy ezoterikus gondolkodású vagy.
2015. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

második emelet=egyfajta gondolkodási szint, amin nem találsz segitséget

árny=félelem, kilátástalanság, magány

zuhanás=szomorúság, csapások

fényesség=megtalálod az Utat a végén

Isten=kapcsolat

Ez a kapcsolat mindig boldogsággal jár, és az ember azonnal felismeri ha belekerül.

Amit mondott=távoli jövővel kapcsolatos, de valószinüleg ez a kapcsolat majd késöbb elérhető lesz meditációban, és abban tanitanak majd, és a célja lesz ez

egyébként az álom sztem pár év alatt beteljesül

2015. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De most ennek a válasznak is sok értelme volt arra értettem ember... Mivel egyszer tuti hogy meghal ő is tudja én is megfogok mindenki egyértelmű csak az a baj lehet hogy ateista vagyok...
2015. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat akkor én a pokolra jutok pogányként xd
2015. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ne ijedj meg ez nem azt jelenti hogy a közeljövőbe meghalsz. Szerintem csak anyit hogy mit tetél az eddigi életedbe és miaz, amit még tehetsz. jó vagy rossz emberként éled napjaidat. Válasz, dönts ha oda kerülsz majd a távoli jővőbe akor tudjad azt hogy jó emberként éltél..
2015. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!