Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap éjjel azt álmodtam,...

Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy brutálisan bankok egy kutyát. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Rettenetes álmaim voltak, de ezt az egyet emelném ki közülük. Egy közepes méretű kutyát brutálisan megvertem, mert féltem tőle, és nem akartam, hogy több fájdalmat okozzon nekem. Úgy éreztem az álmomban, hogy megérdemli. Miután végeztem, kimentem a szobából a nappaliba, ahol ott volt a családom, és egy idő után sírva bevallottan nekik, hogy mit tettem. Úgy emlékszem, hogy sajnáltam is, és féltem is. A család megértő volt.


Nincs is kutyánk, ezer éve, hogy volt, és alapvetően nem rajongok az állatokért túlságosan, de tisztelem és szeretem őket. Soha nem bántanám őket csak úgy.

Mégis miért álmodtam 16 évesen ilyesmit?



2015. nov. 6. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy bankok?
2015. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen azt akartam írni, hogy "bántok", csak a tabletem kijavította "bankok"-ra, én pedig nem vettem észre.
2015. nov. 6. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan mi volt aranyos abban a kutyában a kinézetén kívül? És azon kívül, hogy a média agyon imádtatja?

Ne értsd félre! Semmi bajom a kutyákkal. De ha egyszer bánt, miért ne védenéd meg magad?

2015. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés, mert nem írtam részleteket. Nem is igazán bántott a szerencsétlen, csak a a kezemet rágcsálta, de gyenge fogai voltak, és kb annyira fájdalmasan a harapasai, mint egy újszülött kiscicának, de en mégis kiakadtam rá.


A brutalitást meg értsd úgy, hogy kb belehalt. Ide-oda püföltem a bútorokhoz, mint valami párnát. Ha csak rá gondolok, rosszul leszek tőle. Most it egyébként.

2015. nov. 6. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Abszolút semmit, napközben láttál egy kutyát és ennyi.

Én van amikor azt álmodom h egy erdő mellett vezetve koccanok egy másik kocsival, a csávó kiszáll és agyon akar verni egy feszítővassal, én meg többször oda-vissza áthajtva rajta széttrancsírozom. Meg hasonlókat.

2015. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csúnya dolog brutálisan pénzintézetek egy kutyát. Biztosan haragszol valakire. Van ilyen személy?
2015. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!