Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? (15F)...

Miért álmodtam ezt? (15F) SŰRGŐS! (csak komoly válaszokat kérek! )

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy: (nagyon összetett álom, az egészet leírtam a naplómba, és most onnan írom)


Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy egy házban vagyok a földszinten a bejárat előtt, és nagyon ver a szivem. oda futok az ajtóhoz, kitörök rajta, és az ajtó előtt állok, szét nézek, és látom, hogy a fú nagyon magas, nem látok ki belőle egyáltalán, és olyan zöldes minden, meg este van, és szakad az eső is. Megfordulok, és befutok vissza a házba. Következőleg azt látom, hogy 5-en fekszünk egy ilyen emeletes 3szög ágyban, és azt beszéljük, hogy "Engem nem fog elkapni az a valami", meg hogy "Én már nagyon unom ezt az egészet..", aztán a kb mellettem fekvő srác azt mondja, hogy "Engem nem fog elkapni.." és a fejére húz egy hungarocel lapot, aztán mindenki más is mondja, hogy "Engem sem, jó éjt", és a fejükre húzzák azt, köztük én is, kivéve a legalsó lány. ő van a cucc legalján, valószínűleg már alszik, és alul látszik a fény. aztán egyszercsak mintha valami megfogta volna a lábát, és elvonszolta volna, már csak az árnyékát láttam. a következő "képkockákban" pedig nagjyából a felsőtestét láttam, és azt, ahogyan sikoltozik, és egyre véresebb, próbál kiszabadulni, de nem megy neki, aztán mintha azt mondtam volna, hogy "Jó, ez nekem túl durva", és (ezt így egy az egyben álmodtam) elhúzom az egeret a csúszka végéig, mintha egy videót néztem volna, és kb a vége felé nyomom el, aztán meg felébredek..


Mit jelenthet ez az összetett álom? nagyon nagy mellkasi fájdalomra, hányingerre(később kicsivel hánytam is), és brutálisan nagy félelemre ébredtem, és azóta az este óta (meg az azt megelőző 3-4 napban) amikor olyan 5 óra körül jöttem hazafelé, olyanok voltak a buszból kinézve a fények, mintha néztek volna engem.. és egyre jobban érzem azt, hogy valami figyel engem.. nagyon félek.. nem tudom hogy mit tegyek.. mit jelenthet ez az álom??


2015. dec. 15. 20:13
 1/7 anonim válasza:
Az, hogy félsz, ezért ezeket beleszövöd az álmaidba is. Szép teljesítmény. Ha abbahagynád, nem félnél, és nem szőnél az álmaiba ilyeneket.
2015. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nem mindig van jelentősége.
2015. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Ha sokat ettél vacsorára akkor fogd vissza legközelebb, mert hülyeségeket álmodhat tőle az ember. Komolyan.
2015. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komoly válasz:

azért álmodtad, MERT ALUDTÁL!

2015. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3# nem ettem sokat.. :) ...

4# gratulálok fiam. anyád büszke lehet arra hogy egy ilyen értelmiségi gyereke van..

2015. dec. 16. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Mellkasi fájdalom hányingerrel szív eredetű is lehet, érdemes lenne megnézetni.Enyhébb esetben erős szorongás, pánik is okozhatja.

A nagy félelmet szorongást, furcsa álmokat, üldözési érzeteket okozhatja szintén valami tudatalatti dolog.Esetleg "tudatmódosító szerek".Vagy lehet pszichiátriai gyógyszer mellékhatása is.Próbálj nyugodt, kellemes dolgokra koncentrálni!

2015. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Mellkasi fájdalom hányingerrel szív eredetű is lehet, érdemes lenne megnézetni.Enyhébb esetben erős szorongás, pánik is okozhatja. " egyrészt: szívem rendben van, meg lett nézetve még pár hete (direkt ezért). másrészt: minden napom stresszes. soha nincs nyugtom...


"Esetleg "tudatmódosító szerek".Vagy lehet pszichiátriai gyógyszer mellékhatása is." 15 vagyok, nem egy drogos. (magyarul nem olyan, mint az átlag.) nem szedek semmit.


"Próbálj nyugodt, kellemes dolgokra koncentrálni!" próbáltam, de mindig ezek az álmok / más, rosszabb gondolatok felváltották őket. mint amikor egy szám a "füledben marad".

2015. dec. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!