Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek, hogy komoly bajom van!...

Félek, hogy komoly bajom van! Mondjuk valamelyik nap álmodtam valamit (kb 3 napon belül) és nem emléxem rá melyik nap! Ez nem csak az álmokkal van így (mintha feledékenyebb lennék) Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Stresszes is vagyok mostanában!A hosszú távú memóriámmal semmi baj nincs az nagyon tökéletes! Kicsit félek,mert még csak 17 vagyok!
2009. nov. 17. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szürke hétköznapok :P


Mással is megesik, hogy eseménytelenek a napjai.



Amire nem emléxel, az nem is fontos!

2009. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és mégis mitől félsz? én se szoktam arra emlékezni, hogy melyik nap mit álmodtam, mert felesleges információ és elfelejted. más dolgokat is elfelejtek néha, teljesen normális, mivel ha mellette más dolgokkal is foglalkozol, könnyen kimehet a fejedből. főleg, ha stresszelsz is, és sok dolgot kell észben tartani, az izgulástól előfordul, hogy kiesik valami. szóval nyugi, ne parázd magad még ilyen hülyeségekkel is potyára.
2009. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
félhetsz is... azért hogy nem emlékszel arra, hogy mit álmodtáll, ejj..xD ennél nagyobb bajod neked se legyen :D
2009. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már arra se emlékszem, hogy a múlt éjjel mit álmodtam, mégse hiszem, hogy bajom lenne...
2009. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugi, én sokszor kimegyek a konyhába és nemtom miért :)

vagy pl. a seprüt a hűtőbe keresem :D

az álmokra meg ha emlékezni akarsz, akkor elalvás előtt relaxálj és mondogasd h emlékezni fogsz az álmokra, és kb. 3 nap mulva így is lesz

2009. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!