Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért látom magamat az álmaimba?

Miért látom magamat az álmaimba?

Figyelt kérdés
Már sokszor előfordult, de a mostani nagyon ilyesztő volt. Az egesz álom szörnyű volt, egy rendezvényen voltam ahol mindenki utált, a szobámba volt minden és mi emberek nagyon aprók voltunk. Utána rájöttem, hogy el kell innen mennem, el kell költöznöm. Már pakoltam, de egyszer csak viszatartott egy gondolat és gondoltam várok még. Hirtelen egyedül lettem és éreztem, hogy valami rossz fog történni. Tudtam, hogy áll valaki a ház előtt, kinéztem az ablakon, és én voltam az.(gonoszság áradt belőle/lem) és rájöttem, hogy álmodok, alvás paralízisem lett, majd felébredtem.
2015. dec. 16. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
És miért ne láthatnád magad álmodban? Az álmok a tudatalattid kivetülése: érzések, gondolatok, emlékek összessége. Na mostmár mivel tudnád az alábbi álmaidat megmagyarázni? Kicsinek érzed magad nemkívánatos személynek, aki jobban szeretne elmenekülni, viszont nem szeretnél egyedül maradni.
2015. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyes válasz tetszik. Továbbá Kérdező, írd le százszor hogy "ijesztő". A hogy elé se kell mindig vessző.
2015. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
,,|,,
2015. dec. 16. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már értem, kicsinek érzed magadat, mert kicsi. :D
2015. dec. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!