Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? : álmomban templom...

Dingodaj kérdése:

Mit jelent? : álmomban templomban voltam. Magamat nem láttam, de én voltam ott. A templom üres volt, nem voltak benne emberek. Köszi a válaszokat!

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Én egyszer azt álmodtam, hogy nem kellet sorba állnom az ABC-ben. Sajnos, csak álom volt...
2015. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán azt,hogy már régen voltál, és valahogy tudat alatt oda szeretnél menni. Lehet, hogy jót tenne, ha egyszer elmennél. Nem kell misére, csak nézz be egy templomba, lehet, hogy megnyugodna a lelked.
2015. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelentheti a belső lelkiállapotodat. Milyen volt a templom belülről? Néha a lelkünket is meg kell tisztítani, feltölteni magunkat.
2015. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pàr hònapja voltam utoljàra.

Nem vagyok egy nagy templombajàró.

Làttam 1 nagy asztalt, hòfehèr hosszabban lelògó terirő volt rajta.

Làttam azokat az ülèssorokat, vagy padokat is, ès az egyiknek a szèlèn végighùztam a kezem.

De senki sem volt ott, csak èn.

Köszi a vàlaszokat..

2015. aug. 6. 01:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Màst, nem làttam àlmonban.

De ez màsnap sokszor előjött, szinte egèsznap ezt làttam magam előtt.

Ès mèg most is.

Lehet ez összefüggèsben, èdesapàm 16 èvvel ezelőtti halàlàval?

Amit mind a mai napig nem tudtam sem megèrteni, sem feldolgozni...?

Vagy igy üzenne nekem?

Eddig nem tette, sosem.

2015. aug. 6. 01:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, azt jelenti, szeretnél már magad lenni, hogy helyretegyél valamit az életben úgy, hogy mások okoskodását, tanácsait ne kelljen figyelembe venned, hiszen ez egyedül rád (és Istenre tartozik.)

Kicsit hazamennél kikapcsolódni ezért. Lehet, hogy rád férne egy kis relax.

2015. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!