Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van-e jelentése ennek az álomnak?

Van-e jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy én szkeptikus vagyok az alomfejtéssel egy családtag miatt írom ki a kérdést és mert engem is megijesztett vele. Minden választ elfogadok nem fogok vele vitatkozni, csak megköszönni (ha a válasz nem trollkodás).


Rövid történet:

Volt egy barátnőm, aki szakított velem (elég csúnyán), öngyilkossággal is fenyegetőzött és még sok mással, annak ellenére hogy ő mondta ki a végét (nagyon rossz természete van/volt ha ő nem mondja ki én tettem volna meg). A családom személyesen se vele se az ő családjával nem találkozott, soha. Ő róla igen, apjáról, anyjáról képet se látott az én családom.

3-4 napja nagymamám amikor találkoztam vele zaklatottan kezd el mesélni...

Jómagam 20+ vagyok, pontos kort nem szeretnék írni.


Az álom:

Nagymamám (80+) álmodta.

Késő este valaki csönget. Kinéz az ajtón, számára két ismeretlen áll ott, kiszól hogy kit és mit keresnek, mondják hogy engem (a volt barátot) ők a szülők és lányuk öngyilkosságot próbált meg elkövetni, kórházba került és azóta csak a nevemet mondogatja és szeretnék megkérdezni hogy hajlandó lennék-e meglátogatni azok után amit tett velem, mert se gyógyszert se ennivalót nem fogad el (ezt az egészet már behívás után a lakásban beszéltük meg). Én (a barát) elmentem. Ott a kórházban beszélgetés megígértem a lánynak, hogy ha szedi a gyógyszert és eszik akkor minden nap meglátogatom. Ez így is történt. A lány arcát (akit már látott fényképen, ébren a való életben) nem látta a kórházban. Ez így ment sokáig, amikorra a lány megváltozott a jó irányba, összeházasodtunk és lett egy gyerekünk.


Az álom ennyi lenne. Most ami megijesztet az az, hogy nagymamám állította hogy látta a két szülőt és meg tudja mutatni kik azok. Én úgy gondoltam hogy jó, töltsünk le 9 férfi és 9 női képet internetről és adjuk hozzá a szülők képeit (természetesen olyan képek amik korra megegyeztek, tehát nem 20 éves nők voltak az anyuka mellet, hanem korra megegyezők). Ezt meg is tettem. Elé raktam a 20 képet, ő elsápadt és rámutatott a 2 szülőre hogy ők voltak itt este.


Nem tudom ez hogy lehetséges, mit jelenthet, de azt tudom hogy 0,5% körül volt annak a valószínűsége hogy eltalálja a jó szülő párt, ami valljuk be elég kicsi és a baj nem is az hogy megtalálta, mert lehet szerencsés is, hanem ténylegesen megijedt hogy volt kép azokról az emberekről akik itt jártak este.


Nehéz volt leírni mert én tőle hallottam és úgy írom most ezt, de mivel a környékünkön nincs olyan ember aki ezzel foglalkozik és ő Karácsonyra azt kérte, hogy valahogy legyen megfejtve így az internet népéhez fordulok, hátha van itt egy ember aki ért ehhez és segít.


Előre is köszönöm ha valaki elolvasta és minden segítő válasz is köszönök.

Mindenkinek kellemes ünnepeket.



2015. dec. 21. 12:06
 1/3 anonim válasza:
36%

Egyik álomnak sincs jelentése.

Ezek csak belemagyarázott dolgok!

2015. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Viven kérdései ***** válasza:

Ez rövid :-o

És a hosszú akkor milyen?

2015. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első jelentés,hogy nagyid nagyon közel áll hozzád,és "veled érez".(Értsd meg a szólás jelentését!)

A másik,hogy aggódsz exed miatt,s nagyid veled aggódik.

Van-e felelősséged exed iránt?

Igen van.A kapcsolatotokat tisztességesen le kell zárni harag,bosszúvágy nélkül a részedről.(Az ő részéről,az ő dolga.)

2016. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!