Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik ezek az érdekes álmok?

Mik ezek az érdekes álmok?

Figyelt kérdés
Én lovagolok. És a barátnőm is. Rég találkoztam vele. Egyik éjjel azt álmodtam , hohy megkérdezem , hogy utóbbi lovagláson kin ült. (Az álomban és a valóságban se tudtam). Erre az álomban azt válaszolta , hogy a Cleopátra nevű lovon. Felébredtem. Másnap (a valóságban ) megkérdeztem tőle , csak kíváncsiságból hogy kin ült. És erre azt válaszolta , hogy Cleopátrán. Ez volt az egyik fura álom. A másik: Azt álmodtam hogy az utcánkban rendőrök kergetnek , és valamiért egy vasból készült fekvőrendőrt lereknak az útra. Aztán ezután az álom után pár nappak egy olyat álmodtam, hogy egYy medve kerget az utcánkba , és amikor közel volt hozzám , az a fekvőrendőr amit az előző álmomban leraktak a rendőrök , felnyitódott és elállta az utat és nem tudtam elfutni a medve elől. Fura. Mit jelenthet. Valakik azt mondják boszorkány leszek , és annak a jelei , mert én 12 éves vagyok , és 13 éves koruk körül jönnek fura jelek a boszorkányoknak. Valaki ! Sürgős!

2015. dec. 28. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Boszorkányok nincsenek, a barátnőd lovának nevét meg már hallottad régebben és álmodban előjött, mikor rákérdeztél nyilván ugyanazt mondta. Vagy a másik lehetőség hogy rosszul emlékszel az álmodra utólag, ilyen előfordul.
2015. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.Nem hallottam a lova nevét, és jól emlékszem az álmomra.
2015. dec. 30. 16:03
 3/6 A kérdező kommentje:
ÉS léteznek boszorkányok.
2015. dec. 30. 16:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Bár nem eröltetem rád hogy higgy bennük.
2015. dec. 30. 16:04
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy neked mit takar a boszorkány kifejezés, de mindenesetre ne félj(vagy örülj?), nem leszel boszorkány. :)
2016. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az álmaid valóban érdekesek, de szerintem ne tulajdoníts nekik túl nagy jelentősséget.

Az, hogy ilyeneket álmodsz nem arra utal, hogy a boszorkány leszel, hanem hogy láttál/olvastál/gondoltál valamit, ami megmaradt a tudatalattidban, és az álmaidban jött/jön elő.Ez mindenkivel így van. :)

Persze gyerekkorban még az is hozzájön, hogy élénk, fantáziadús a gondolkodásmódod, ezért gyakran álmodsz olyat, ami ugyan elég általános, és könnyen bekövetkezhet,van benne álomszerű is.

Ez olyan, mintha pédául valaki azt álmodná, hogy a zebra előtt áll, és elmegy előtte egy rendőrkocsi.

Aztán felkel, kimegy az utcára, megáll a lámpa előtt és megpillantja a rendőrautót.

Valószínűleg ez nem azért lenne, mert különleges képességekkel van megáldva, hanem mert sok olyan hétköznapi dolgot/eseményt dolgoz fel az agyunk álmunkban, ami aztán a valóságban is megjelenik.És mert "megálmodtuk" például a rendőr autót(amire eredetileg fel sem figyeltünk volna)felfigyelünk rá, és úgy érezzük, összeköttetésben áll az álmunkkal,- ami nyilván csak egy másfajta értelemben igaz, nem pedig "boszorkányságról" van szó.


A ló neve, pedig valószínűleg - ahogy az első kommentelő is írta - valahol biztos hallottad, és bekerült az agyadba az információ, de te ezt "észre sem vetted".


Boszorkányok pedig nem léteznek, mágikus értelemben legalábbis nem.

Abban hiszel, amiben csak szeretnél, csak azért írtam le a véleményemet, mert így tudsz mérlegelni, és ha úgy ítéled meg, akkor esetleg elhiszel valamnit abból amit írtak neked.

Nem tudom, hogy aggódsz-e,amiatt hogy "boszorkány leszel" vagy sem, mindenesetre ha igen, akkor én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem leszel az. :)

2016. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!