Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez hogy történhetett vajon?...

Ez hogy történhetett vajon? Számomra elég érdekes. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyik napon álmodtam valamit. Aztán felébredtem még éjszaka arra, hogy a párom pont azzal kapcsolatban mondott valamit miközben ő meg aludt! (Mivel néha ő meg alvás közben beszélni szokott). Na de az a furcsa, hogy pont azzal kapcsolatban amit én álmodtam és pont akkor... Ez meg hogy lehet?

(Nem lényeges hogy mi a tartalma az álmomnak)


2015. okt. 12. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
errre csak at mondom h feketemágia égesd fel
2015. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Amikor felébredtél és hallottad a párodat álmában beszélni, akkor valójában még nem ébredtél fel teljesen, hanem ébredésközeli félálomban voltál. Tehát a párod valami mást mondott álmában, amit Te még félálomban rosszul értettél és ez a rosszul értett beszéd összemosódott a saját álmoddal. Erre emlékezték vissza amikor már teljesen felébredtél. Elalváskor és ébredéskor van egy rövid időszak, amikor még nem vagyunk teljesen ébren, de már érzékeljuk a körülöttünk lévő zajokat. Ilyenkor az álom és a valóság rendszeresen összekeveredik és furcsa dolgok sülnek ki belőle, amelyekre aztán napközben néha visszaemlékezünk. Ettől függetlenül persze lehet a dolognak spirituális jelentése is.
2015. okt. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Később nem kérdezted meg, mit álmodott? Lehetett közös álmotok, néha előfordul hogy ismerősök egyazon éjszakán ugyan azt álmodják, úgy értem ugyan abban az álom környezetben, hasonló cselekvés közben vannak.Valószínű ez történhetett.
2015. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!