Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Kérlek csak komoly válaszokat írjatok, akinek van valami ötlete!

Figyelt kérdés

Most ébredtem, és még nagyon friss az élmény.

Szóval az álmom a következő volt: Szintén az év utolsó napja volt, viszont az időjárás nyárias volt, olyan, mintha július lenne. Nekem, mint ahogy ez valójában is így van, tanulnom kellett a vizsgáimra. Édsanyám kitalálta, hogy lemegy a balatoni nyaralónkba, ha már ennyire jó az idő. Édesapám nem tudott vele menni, mert még dolgozott. Én meg úgy voltam vele, hogy valami megmagyarázhatatlan érzés fogott el, hogy nekem vele kell menni. Könyörögtem, de ő meggyőzött, hogy inkább tanuljak. Egyébként soha nem szeretek igazán anyámmal csak kettesben menni valahova, de itt most mégis elfogott ez a hajthatatlan vágy, hogy menjek. Végül itthon maradtam apámmal, és a párom is velünk volt. Aztán jött a hír, hogy anyámat biciklizés közben megtámadta a Balatonon a egy veszett róka (fogalmam sincs, hogy derült ki, hogy az volt), és már késő volt, tudta, hogy meg fog halni. Mi lementünk hozzá mindannyian, és látszatra semmi baja nem volt, teljesen nyugodt is volt, nem jelentkeztek rajta tünetek, de tudta/tudtuk, hogy nem sok van neki hátra. Elkezdte mondani a végrendeletét, én meg csak zokogtam és zokogtam, azt hittem megfulladok, és én is ott halok meg. Anyám, apám és a párom próbálták racionálisabban közelíteni a dolgot, és engem is vigasztaltak, de nem tudtak. Apámnak, aki egyébként orvos, könyörögtem, hogy tegyen valamit, és kérdeztem, hogy tényleg reménytelen. Ő azt felelte, hogy ár sajnos semmit se lehet tenni.-Mindezt teljesen nyugodt hangnemben. Én meg csak sírtam, és sírtam, hogy nem akarom, hogy ez az év ennyire rosszul kezdődjön! Anyám mondta: Nem is fog, az életnek ez a rendje, nyugodj meg.

Nagyjából itt felébredtem, de borzalmas volt. A különös csak az, hogy édesapámmal vagyok jobb viszonnyal, de itt most ráébredtem mennyire kibuknék, ha Édesanyámmal is történne valami, mintha egy tanulság lenne ez az álom, de várom, ki mit gondol. Köszönöm a segítséget!


2015. dec. 31. 10:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Jav: viszonnyal= viszonyban
2015. dec. 31. 10:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a rókáról a sunyiság jut eszembe. Lehet, hogy valaki be akarja hálózni, a bizalmába akar férkőzni és kihasználni? A megölés nem biztos, hogy fizikai halál. Lehet, hogy a vágyait ölik meg. Ismerni kéne a barátait, rokonokat, érzéseit, gondjait, mi az ami bántja, nyomasztja.

Ha más nem, kezdjél el vele foglalkozni jobban, kérdezzél sokat. Anyám nekem meghalt, és az ember ekkor jön rá igazán, hogy mennyire nem is ismerte az eltávozót. Jó lett volna még megkérdezni sok dolgot. Sajnos ez nem válasz neked, csak ezek jutottak eszembe.

2016. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedvességet, hogy írtál!:) Az az igazság, hogy mostanában sok stressz ér és sok rémálmom van, de ez különösen hatással volt rám.

Nem tudom lehet -e ehhez köze, de tegnap volt egy kisebb nézeteltérésünk anyámmal, mielőtt elmentem itthonról, és ráadásul majdnem balhé lett belőle. Nem volt igaza, de csak kötözködött, már apám, a testvérem és a párom is csak néztek nagyokat, hogy mi ütött belé. A vége az lett, hogy engem és páromat is kikészített, és minél hamarabb elszaladtunk otthonról, idegesen, mielőtt nagyobb veszekedés lett volna.

2016. jan. 1. 15:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Az valóban igaz, hogy neki is mostanában stresszes az élete. Sorra csalódott rengeteg emberben, a saját testvérében is, és gyakran szomorú, de nem mond el mindent az a baj, egyszerűen látszik rajta, hogy rossz kedélyállapotban van.
2016. jan. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!