Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lekésem a buszt amit bezár...

Lekésem a buszt amit bezár előttem a sofőr. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Következőt álmodtam az éjjel: rávesz egy lány (akibe lassacskán szerelmes leszek, voltak már kalandjaink de mostanában zűrös a kapcsolatunk keveset beszélünk), hogy szálljunk fel a buszra, ami már áll a megállóban hatalmas a tömeg, ő felszáll az egyik hátsó ajtón én viszont ott maradok a megállóba mert a sofőr nem nyitja ki az első ajtót ahol én akarok felszállni, a busz elindul, nézem a lányt de ő rám se néz észre se veszi hogy nem szálltam fel, majd futok utána teljes erőből a lábam fáj is már de nem érem utol. Majd nem emlékszem már teljesen de valahogy mégis kijutok utána valami helyre (kávézó, kocsma féle) ahol viszont már csókolózunk egy kisebb vita után. Illetve mostanában nagyon gyakran vele álmodok, ha felébredek mondjuk kétszer egy este és elalszok harmadszor is, harmadszorra megint vele álmodok, de nem mondanám, hogy nagyon pozitív álmok, mert az összhatás kicsit feszült, ingerült, van hogy vitázunk is de a végén mindig ölelkezünk/csókolózunk és általában itt ér véget.
2016. jan. 2. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy szereted ezt a lányt.
2016. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért álmodod ezeket, mert szereted őt, de félsz, hogy elveszíted.
2016. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Annyit jelent, hogy bunkó sofőrt fogtál ki, jelentsd fel.
2016. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha, nem a sofőr volt bunkó..


Így utólag lassan egy év után, igazából ez egy figyelmeztető álom volt. Még utána kavartunk egy kis ideig, de én hajtottam ezt az egészet, amit már szintén így utólag fogalmam sincs minek. Ez az álom pontosan jól jellemezte az akkori, és utáni kapcsolatunkat. Így utólag ezt már csak azért is írom ki, hogyha egyszer majd valaki olvassa ezt a kérdést, esetleg az álmai jelentése után kutakodik, tudja, hogy nem a buszsofőr inzultálására akar rávenni a tudatalattink, mint ahogy az utolsó válaszoló írta, hanem amit én is megosztottam lassan egy év távlatából, illetve a többi két válaszoló se állt messze a valóságtól. :)

2016. nov. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!