Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy alpha és theta hangra aludtatok el éjszaka és szép érdekes különös és csodálatos álmotok volt? Milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2016. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sokszor alszm el ilyen hangokra, de nem azért mert hiszek benne hanem mert kellemesnek találom. furcsa álmom még ettől nem volt de azt igyeltem meg ha pl fahéjat eszem kicsit nagyobb dózisban akkor szexuális tartalmú álmaim lesznek.
2016. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek különböző. Azt szerettem volna tudni, hogy nektek milyen volt? Nekem ilyen fantasy jellegű álmom volt.
2016. jan. 9. 12:45
 4/10 A kérdező kommentje:
A fahéj afrodiziákum is. Nem tudtad?
2016. jan. 9. 12:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Én eddig nem igazán próbáltam még ki, hogy milyen amikor egész éjszaka theta és alpha hang megy. De nagyon jó volt.
2016. jan. 9. 12:48
 6/10 A kérdező kommentje:
A theta hang az teljesen normális természetes. Mivel mikor mélyen alszik az ember, akkor thetában van.
2016. jan. 9. 12:49
 7/10 Legoman ***** válasza:

Sőt nem csak théta szinten van az ember, hanem lemegy egészen delta szintig.

Alfa szinten még éber állapotban van az ember. Ez az elalvás kezdete. Onnan csöppen át a théta szintre fokozatosan, ahol még mindig felébred gyorsan, ezt követi a delta szint, vagyis a mély alvás, amikor az ember nem hall semmit a külvilágból, és nagyon nehéz felébreszteni.

2016. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Csak melyik szinten álmodunk? Mert én a thetától sőt van, hogy az alphától is benyugszom és tök jól ellazultan elalszom. Veled volt már ilyen Legoman, hogy álmodtál is tőle? Vagy csak általánosságban írod.
2016. jan. 9. 18:43
 9/10 Legoman ***** válasza:

Csak általánosságban írom. Általában mikor elalszik az ember, és nem tudatosan halad szintről szintre, akkor valahol théta szint környékén kezdődik el az álom.


A tudatos álmodók tisztában vannak azzal, hogy alszanak, de ők sem szintről szintre haladnak, hanem hagyják, hogy a test végezze a dolgát, de ők viszont éberek maradnak, és ezt figyelik. Nem csinálnak semmit, csak figyelik. De vannak olyanok is, akik elalszanak, és álomba mikor észreveszik a jelet, hogy ez álom, akkor tudatra ébrednek, és onnantól övék az egész "világ". :)


Alpha és théta hangra nem aludtam még el, vagyis ezt úgy értem, hogy nem próbáltam még.

Alpha szinten elérhető magas fokú kreativitás, míg a théta szint inkább a regenerálódásra és gyógyításra való.

2016. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi történt velem is, csak nem érzékeltem, hogy álom, amolyan alkotó álom volt. Egy gyönyörű természetet alkottam. Volt gondolati képességem, ami egyből materializálódott és képes voltam lebegni a levegőbe amolyan jóga ülés szerűsségben.
2016. jan. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!