Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam emlékezni az álmaimra, ezért lepett meg, hogy ilyen tisztán fel tudtam idézni ezt az egyet ami számomra igen érdekes volt.

Egy fehér szobában voltam, lenéztem a lábamra mert fájt és csípett valami, és észrevettem, hogy a lábamon a körmeim alól vér szivárog ami marta a bőröm.

Aztán egyszer csak egy másik szobában találtam magam, egy gyerekszobában, játékokkal volt telepakolva és egy talán két kisgyerek játszott ott. Egyszer csak megjelent az apjuk(vagyis én úgy gondoltam,hogy az apjuk az), aki mellesleg egy szerelmem volt, de nem viszonozta azt, amit én éreztem iránta, nem is tudom konkrétan mit akart tőlem.. (ez nem is olyan rég történt) a lényeg, hogy a gyerekekkel játszott, én figyeltem őket, a fiú pedig rám nézett néha és mosolygott.

Érdekelne, hogy ennek van-e valamilyen jelentése, mert a fiút azóta próbálom elfelejteni és fura, hogy vele álmodtam ilyen körülmények között.



2016. jan. 9. 11:21
 1/1 anonim válasza:
A lábad azt jelenti hogy nem biztosak az anyagi körülményeid, nem tudsz megállni a talpadon. A találkozás pedig azt jelenti, hogy szép jövő vár, de nem minden szempontból.
2016. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!