Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Melyik lehet az igazi énünk,...

Melyik lehet az igazi énünk, amilyenek álmunkban vagyunk, vagy amilyenek a valóságban? Bizonyos jellemvonásokat át lehetne hozni valahogy álmomból, a valós énbe beépíteni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Álmomban például bátor, spontán, szókimondó vagyok és általánosságban ügyesebb, mint ébrenlétben, a figyelmem is sokkal éberebb.Könnyen, gyorsan, frappánsan válaszolok, reagálok, míg ébren sokszor "megkukulok" később jut csak eszembe a jó válasz, vagy sokat gondolkozok, mit mondjak, stb.Ha álmomban megvannak ezek benne, éberen miért nem? Ezek érzések, belső dolgok.Nem valami lehetetlenség, mint például repülni...Nyilván nem olyasmit szeretnék, ami fizikailag nem megvalósítható.

Bár ha már itt tartunk...Nos, az tény, hogy repülni nem fogok tudni, hiába csapkodok a kezeimmel, hiába megy ez olyan jól álmomban, azonban azt nem értem, hogy ha álmomban tudok cigánykerekezni, akkor ébren miért nem sikerül? Nos ez sem valami lehetetlen dolog, megvan hozzá kezem, lábam, mégsem megy.Hol lehet a hiba? Ugyanígy az álombeli reakciók, érzelmek valóságba átmentése, megvalósítása is egy rejtély nekem.Szerintem alapvetően megvalósítható kéne hogy legyen.Kérdés, hogyan? Valaki esetleg akit érdekel, vagy próbálkozott ilyesmivel , kíváncsi lennék tapasztalatokra elképzelésekre.

2016. jan. 12. 23:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. A valódi énünk mélyen a tudat alatt rejtőzik erre jön rá a maszk, mert mindenki azt visel. Én például tudom ki vagyok, és nem az vagyok, akit most látsz. Valójában egy szuperintelligens, céltudatos, kreatív, humoros, igazságos emberke, de a valóságban éppen az ellenkezőjét mutatom. Ez azért van, mert sokan nem az igazi arcunkat mutasuk. Jah, és még szerény is vagyok. :D
2016. jan. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Legoman ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Ha valaki a valóságban gyáva, az álmában bátor.

Ha valaki a valóságban gyenge, az álmában erős

stb.

Ez a kiegyenlítő folyamat.


Természetesen lehetsz az, de nem kell álomból odavinned. Egyszerűen csak emlékezz arra, hogy mit csináltál álmodban, amitől jobb lettél, de ne erőltesd, csak hagyd hogy megtörténjen. :)

2016. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdésed. Nekem is van/volt hasonló tapasztalatom. Álmomban ha motorozok, nagyon könnyen tudok bánni a motorral, mint ha egyek lennénk, érzem az egész motort így baromi jó trükköket tudok vele csinálni, pl földúton vagy nehezebb terepen egykerekezve végigmenni, kanyarokban driftelni (igen, motorral is lehet, aki nem hiszi keressen rá). a valóságban meg majd besz4rok ha véletlen egykerékre kapom a motort xD kanyarodtam be az utcánkba és túl nagy gázt húztam neki, azonnal kapta fel az elejét tehát a kanyart + utána pár métert egykerekezve tettem meg de nagyon betojtam :D főleg hogy egy rossz kis simsonról van szó + 80 kiló vagyok. combos egy jószág :D esetemben a problémát 2 dolog okozza (legalábbis szerintem).. az egyik az hogy álmomban nem érdekelnek a következmények, sokkal bátrabb, merészebb vagyok, a másik pedig az egész gravitáció. sokkal könnyebnek tűnik egy nagyobb motor álmomban mint a valóságban a simson. + a sajt testsúlyomat sem érzem úgy.
2016. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő te vagy. Az az igazi "énünk" amibe minden benne van! Igy tesz ki egy egyén kerek egészet. Gondolj a jókedvre meg a szomorúságra, jelekkel is mutathatom

Ez )

meg ez (


A párja neki, az ellenkező neme. De milyen lenne már az élet úgy, ha csak ( lenne vagy csak )

Az úgy nem kerek. Kapcsold össze: () Kösd össze és ez az élet, ez vagy te!

2016. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:21 -es vagyok


álom és valóság


Ugyanúgy kiteszi a kerek egészet az életet.

Halál és Élet

Ez kiteszi a halált és az életet de nem tudhatod hogy a halál a halál az élet az élet...lehet a halál az élet és az élet a halál. Milyen lehet közte lenni, ugye van ilyen: élet-halál közt vagy két tűz között...Na két tűz között az ugyanaz, tudod mi van közte? két víz. így logikus...

2016. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!