Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megőrültem vagy csak véletlen...

Megőrültem vagy csak véletlen egybeesésről van szó?

Figyelt kérdés
Két sarokra tőlünk lakik egy lány, úgy egy hónapja álmodtam róla, az álmomban meghalt. Azóta egyáltalán nem láttam, pedig minden nap ugyanazon a buszon utaztunk. Csak a véletlen műve, hogy az álmom óta egyáltalán nem láttam, vagy esetleg pont az álmom miatt tűnt el?

2016. jan. 12. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az álmod miatt tűnt el. Viszont olyan eset előfordulhat, hogy mivel álomban nagyon jól működik a telepátia, ezért információt szereztél róla. Szerintem járj utána mi van a lánnyal.

Én is sok mindent meg szoktam álmodni, illetve telepátiával értesülni szoktam jelentős dolgokról. Pontosan megálmodtam a csernobili katasztrófát, a balkáni háborút, Magyarország rendszerváltás utáni "gyarmatosítását", vagy azt hogy a kórházban fekvő édesanyám sült csirkecombra vágyik, ezért reggel felébredve azt vittem neki és leesett az álla a csodálkozástól mert ő mondta hogy épp arra vágyott.

2016. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!