Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok megint önmagamma...

Miért álmodok megint önmagammal? A mai álmom során összeolvadtam önmagammal, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez embereknek több énje van.Valamelyik elnyomott éned vagy tulajdonságod a felszínre tört a tudatalattból szerintem.


Én olyat álmodtam anno,hogy megláttam a halott önmagam és amikor megérintettem sokkot kaptam álmomban.Pont elhagytam valami feleslegeset magamból.

2016. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez valószínű, ha azt nézzük, hogy én milyen vagyok.
2016. jan. 18. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valamikor valamilyen infóhoz juthattál arról, hogy Te és az Önmagad nem azonosak (talán egyesülnötök is kell, a Terv szerint), és mivel nem érted a dolgot, nem tudtad még feldolgozni, öntudatlanul is találgatsz, hogyan is kell ezt elképzelni. A találgatásban résztvevő tudatalattid generálhatja az ezzel kapcsolatos álmaidat.
2016. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jó az önazonosságod. Azonosulsz az identitásoddal.
2016. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom mi a különbség a kettő között. Az álombeli énem teljesen más, mint én vagyok. Mondjuk úgy, hogy eléggé ijesztő az ipse, de összehasonlíthatatlan velem. Én egy zombi vagyok, ő ennek az ellentéte. Szóval akkor én is ilyen vagyok valójában? Az is előfordult már egy párszor, hogy álmomban mindenki én voltam. Ekkor viccesen megjegyzem, hogy "az álmaim olyanok, mint a kis költségvetésű filmek. Nincs pénz a mellékszereplőkre".
2016. jan. 18. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:

"... álmomban mindenki én voltam."

Nem rossz, amiket álmodsz. Lehet, hogy arra invitál a tudatalattid, hogy fedezd fel, nem vagy-e az ún. ébrenléti állapotban is mindenki. Létezik olyan gondolatrendszer - nem árulom el, melyik, ha érdekel megkeresed -, amely szerint igen, mindenki Te vagy - nagyon komoly, és nagyon durva, csak a kellőképpen érett személyeknek való.

2016. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert egoista vagy.
2016. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egoista éppenséggel nem vagyok, még magammal sem foglalkozok, hogy egoista lehessek. Összességében inkább vagyok egy zombi. Beletörődök mindenbe, életcél az nincs és gyorsan túlteszem magamat mindenen. Kb. percek alatt. Nemigen hallottam még arról az elméletről, hogy mindenki én vagyok, de remélem, hogy nem. Az már túl sok lenne nekem.
2016. jan. 19. 09:51
 9/12 Idontknow100 válasza:
na! ez a baj keveset foglalkozol önmagaddal.! bele mélyedsz abba hogy kik milyenek és te milyen vagy te sokkal többet foglalkozol a környezetedben lévőkkel mint saját magaddal? válaszolj.
2016. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Figyelek arra, hogy mások mit csinálnak és hogyan viselkednek, hogy könnyedén be tudjak illeszkedni, de nem mondanám, hogy nagyobb figyelmet szentelnék rájuk.
2016. jan. 23. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!