Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kinek milyen rémálmai vannak?...

Kinek milyen rémálmai vannak? Vagy kivel történt már valami hátborzongató esemény, az élete során?

Figyelt kérdés
Mondjátok el az általatok ismert legfélelmetesebb verziót,ami szerintetek vinné a pálmát a többiekével szemben!Meséljetek bátran és böven....!A válaszokat előre is köszönöm...!!!

2011. okt. 11. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
egyszer volt h hasba lőttek... h szellemet láttam álmomban, de nem láttam, hanem a szekrény mozgott.. és nem földrengés volt, mert nem..:D tudom, hogy szellem... aztán egyik álmomba annyit beszéltem, hogy a nem létező, de mégis testvérem (bátyám) mindezt megunta, odament a szárítókötélhez, leakasztott róla egy zsinórt és meg akart fojtani.. ok, ekkor felébredtem
2011. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 x) ***** válasza:
100%

Nekem is az volt talán a legijesztőbb mikor lelőttek álmomban... minden egyes golyót pontosan éreztem és kb 2 napig fájt is utána a "helyük". Meg álmodtam már olyat hogy meghalt a családom, az is rémisztő volt, egyből telefonáltam körbe hogy megvan-e mindenki.

A legijesztőbb eset ami történt velem... nem is tudom. Mostanában történt velem olyan hogy jöttem hazafelé 8-9 óra körül és jött velem szemben egy részeg ember aztán utánam fordult és hazáig kóválygott utánam...

Ha meg paranormális dolgokra gondolsz akkor még annyira durva dolog nem történt velem.. párszor hallottam már mintha valaki a nevemet mondaná. Furcsa meg ijesztő.

2011. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban felkeltem és nagyon valóságos volt, 8lehet tényleg felébredtem? :D) és egy fekete árnyék agresszíven lépett fel ellenem.. egyszer a mellkasomra telepedett és fojtogatni akart, egyszer meg ágy mellől jelent meg és le akart rántani az ágyról..az a durva hogy egy ilyen eset után elmentem wc-re megmosni az arcom és pisilni egyet, aztán vissza a szobába halálra rémülten( ezt is álmodtam volna?) többször megjelent visszatérő volt de máshogy közelített az árnyék.
2011. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 GusztixD ***** válasza:
39%
Én egyszer szívbajt kaptam majnem a sötétbe az ajtóra akasztott fehér blúztól:D meg egyszer cod5öztem és bebugolt a kép azt ien zombis lett:D:D
2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim válasza:
97%
Fojtogatás velem is volt álmomban, biztos hogy paranormális dolog volt, mert van 2 szobakutyám, és ők az ággyal szemben ültek a földön és ugattak, a másik pedig hogy néha éjszaka felkelnek, és a sarkot ugatják, és hiába kapcsolom fel a lámpát nekik hogy nincs ott semmi, meg oda akarom vinni őket akkor is félnek. tehát valami biztos van a dolgokban...
2011. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
89%

Konyvet írsz? Csak vicceltem

A legfélelmetesebb dolog? Szerintem a zuhanás (lehet, h sablonos, de szerintem ha álmodban zuhansz, hu az valami durva. Nekem toobnyire a legfélelmetesebb álmom az (és azért írom, h tobbnyire, mert elég gyakran álmodom ezt),Szóval mmikor egy liftben vagyok egyedul és a lift mikor elindul lefelé, én elkezdek lebegni és teljesen oda tapadok a plafonra(vagy mi az) és nem tudok onnan vissza térni a lift aljára. Sokszor álmodom errol,vagy, h az utcán repulok, jó érzés, de mikor nem tudom irányítani a a repulést, hát hu az gáz. BRRRRRR Félemetes. Rengeteget tudnák neked írni az álmaimról. Egyszer egy temetoben sétáltam a sírok kozt....

2011. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Nem olyan rosszak,de még nem az igazi.Ezek amiket meséltetek olyan harmadik helyezést érne el a listán......Bronzérem....!!!



Igazán hátborzongatóra lennék kiváncsi,ami megtörtént veletek,mind álmotokban,mind a valóságban,melytől felálna a szőr az ember hátán.Kíverné a hideg az embert ha elolvassa azt amit írtak ide.De hogyha nincsen ilyen,akkor a környezetetekben élő emberektől hallott dolgokról is nyugottan beszélhetnétek.



Egyépként nem írok könyvet,csak érdekelne a horror.De nyugottan meséld el az egész storydat,mert lehet hogy vannak köztűk kemények.Ha túl bizzar történetet adtók elő,akkor azt értékelem és talán még könyvbe is foglaltatnám azt,ha elkap az ihlet.

Szoval írjatok valami hátborzongatóan félelmeteset,mely után a sötétben csak lámpával közlekedhetünk a rettegés miatt.:)

2011. okt. 17. 12:30
 8/61 anonim ***** válasza:
96%

[nCore][xvid_hun]Paranormal.Activity.2007.BDRip.XviD.Hun-lencse.torrent [nCore][xvid_hun]Paranormal.Activity.2007.BDRip.XviD.Hun-lencse.torrent

Ha ezt a filmet megnezed, akkor biztos lámpával fogsz kozlekedni. Ha lesz egy kis idom, akkor olyan félemetes storikat mesélek, h .....

2011. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Köszi,de láttam már azt a filmet...!Sőt meg is van dvd-n,mindegyik része ami eddig valaha megjelent a film iparban.Ez is szempont hogy filmeket javasolsz,de nem vagyok kezdő a horror filmek terén!!Tehát ha valami komolyabb horror jelenik meg azt megszerzem.De bármit szívesen megnézek vagy meghalgatok,amit mondtok.Szoval meséld majd el azokat a történeteket bátran,hogyha szerinted van igazság alapja,mert attól csak félelmetesebb lesz ez az egész...
2011. okt. 18. 15:12
 10/61 anonim ***** válasza:
87%

Nos nekem kettő meghatározó élményem volt, az egyik nem tűnik parának de "átélni" az volt, a másik olyan para volt hogy a mai napig nem tudom hová tenni.

Első: Egyszer megálmodtam a világvégét. Fenn voltam a svábhegyen sétálgattam egy utcában ahol nagyon szép a kilátás.( régen szerettem arra járni) és a lényeg az volt, hogy egy basz%ott nagy atombomba közeledett az égből Budapest felé, és láttam ahogy a Parlament környékén, a város szívébe. ( brutális látvány volt, mintha egy akciófilm lett volna így utólag nagyon látványos volt, a fény robbanás meg minden) Lepörgött előttem az életem, elfogott a halálfélelem és elkezdtem rohanni mert ÉLNI akartam. Közbe a robbanás hullámai egyre terjedtek, és közeledtek aztán nekem annyi volt.

A másik az para volt. Éjszaka közepén többször felkeltem( ? nem tudom hogy tényleg felkeltem e vagy ez is az álom része volt) és egy fekete árny megtámadott, meg akart folytani aztán eltűnt. Felkeltem kimentem a wécére megmostam az arcom, visszamentem a szobába és ott várt az árny. Végül eltűnt. Biztos voltam benne hogy ébren vagyok, de nyilván nem lehettem. Később újra előjött a mellkasomra telepedett és éreztem hogy legszívesebben nekem jönne de nem tehette valamiért. Mai napig nem tudom hova tenni ezt azu álmot, a legdurvább az volt benne hogy az álmomban felébredtem, tehát biztos voltam benne hogy a tudatomnál vagyok, és emlékeztem az álomra. És akkor is megjelent. Nem tudom érted e :)

2011. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!