Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban mindig ugyanazon a...

Álmomban mindig ugyanazon a vidéken vagyok. Többnyire vonattal utazok, álmomban tudom melyik állomás következik?

Figyelt kérdés
Dombok között van. Máskor a városban vagyok, többnyire közel az állomáshoz. Történésekre nem emlékszem, csak olyan mintha "otthon" lennék. Ismerem az embereket, a környéket, mi hol van. Elmúltam 30, de mióta tudom az eszem "visszájárok" mit jelenthet?
2016. jan. 21. 18:28
 1/4 Fish1 ***** válasza:

Ez egy valóságban is létező hely?

A mostani időben játszódik az álom, vagy máskor?

2016. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen korban vagy? Vagyis mikor játszódik az álmod?

Amúgy az ilyen érdekes. Nekem is van hely ahová visszajárok, pedig életemben nem jártam ott és mégis olyan pontossággal emlékszek mindenre, hogy az már rémisztő. :D

2016. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régebben van, de nem olyan nagyon sokkal, mert vannak modern, magas épületek. Most próbálom kideríteni , hogy létező hely-e vagy csak az álmomban. Az biztos, hogy élőben nem jártam még ott és nem is láttam. Felébredve sajnos nem emlékszem az állomásnevekre, pedig sokat segítene...
2016. jan. 23. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg szüleidet, lehet hogy egész kicsi korodban vittek ilyen helyre, de akár öröklött emlék is lehet.
2016. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!