Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban találkoztam egy...

Alexanderkreegl kérdése:

Álmomban találkoztam egy lánnyal akibe beleszerettem, a történetet lent találjátok, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam egy tunézia kaliberü helyen katona voltam,és megmentettem egy lányt,a következő pillanatban már valami buliba lehettünk,valami ünnepélyen,de még mindig ugyanazon a helyszínen,és a lánnyal smároltam együtt voltunk mint egy pár,és álmomban úgy éreztem mintha szerelmes lennék,boldog voltam és kiegyensúlyozott,és olyan volt az egész mint a valóság,minden olyan jó volt,aztán ahogy felkeltem nem tudtam hova tenni az egészet,és az álombeli lány hiányzik,és most kicsit furdal valami ezért.

2016. jan. 24. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szeretet hiányod van.

Az amit az álmodban éreztél, az már velem is volt.

Egy olyan személy volt, akit nem ismertem és beleszerettem álmomban.

Utána kb. 2 hónapig hiányérzetem is volt.

Lehet hogy egy előző életedből merült fel pár emlékkép.

2016. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző életedből egy emlékkép álom formájába. Lehet találkozol a lánnyal majd. :)
2016. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!