Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem egy külföldi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy külföldi barátnőmbe, akivel még nem is találkoztam. Lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm Tunéziából. Tavaly nyáron ismerkedtünk meg Facebook-on (egyik közös kedvenc bandák rajongói oldalán). Azóta nagyon-nagyon jóban lettünk, tényleg nagyon szeretjük egymást, mindketten úgy érezzük, hogy többek vagyunk, mint barátnők, kb, mint a testvérek.

Viszont néhány hónapja elkezdtem azt érzeni, hogy beleszerettem. Viszont mivel ő tunéziai, a társadalom és a vallás nem nagyon tolerálja a nem hetero embereket, ezért ezt sokáig magamban tartottam. Viszont egy pár napja úgy éreztem, muszáj tudnia róla, úgyhogy elmondtam neki. Mint kiderült, egy ideje ő is ugyan így érzett irántam, csak nem merte bevallani. Ebben az a furcsa, hogy mindketten heterok vagyunk. De tényleg, se ő, se én nem éreztünk még ilyet lány iránt.

Mostanra viszont ez a szeretet már akkora lett, hogy egész nap rá gondolok, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Mondjuk már ezt is megbeszéltük, nála is ugyan ez van.

3 bökkenője van a dolognak: a kor, a távolság, és a szüleink. Én 15 vagyok, ő 18. A távolság köztünk 2500km. A szüleink pedig... félek elmondani anyának, hogy mit érzek iránta, mert ő is ismeri a barátnőmet, sokat meséltem róla, és nagyon kedveli. Az ő szülei pedig ugye muszlimok, úgyhogy kétlem, hogy nagyon tolerálnák ezt.

Lehetséges, hogy nyáron eljön hozzánk. Nagyon remélem, hogy a szülei elengedik, kimondhatatlanul szeretnék találkozni vele.

Viszont tovább még nem gondolkodtam: mi lenne, ha miután találkozunk is ugyan így éreznénk egymás iránt? A szüleink mit mondanának? És mi lesz majd akkor, amikor vissza kell utanznia Tunéziába?

Túl sok a megválaszolatlan kérdés, az érzéseimben viszont biztos vagyok, és ez nagyon aggaszt. :(

Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 11. 17:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Allah nem örül...
2015. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, mert úgy se lehet belőle semmi
2015. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
ezeregy éjszaka meséi.....
2015. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát, ezek aztán nagyon jól estek. Köszönöm.
2015. ápr. 11. 17:48
 5/27 anonim ***** válasza:
Titkos viszony nem akadály
2015. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Csak csendben, csak halkan, csak az ISIS meg ne tudja! :D
2015. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Neten keresztül? Titkosat nem szeretnék, túl jóban vagyok édesanyámal abhoz, hogy titkoljam előtte.
2015. ápr. 11. 17:55
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán szeret az anyukád,akkor elfogad téged olyannak amilyen vagy valójában.
2015. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez igaz, és így is van. De nem lehet, hogy ez csak fellágolás? Elvileg minden tinilány egyszer beleszeret egy lányba. Nem tudom. De mondom, ettől még nem érzem magam biszexnek.
2015. ápr. 11. 18:01
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudok a te érzéseidről következtetni,ezt te érzed,de ha szeretitek egymást,akkor fogadd el a valódi helyzetet hogy biszex vagy.
2015. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!